VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Z pěti set zkontrolovaných řidičů se přestupku dopustil každý druhý

Z pěti set zkontrolovaných řidičů se přestupku dopustil každý druhý

České Budějovice – Na dodržování předepsané rychlosti nejen v obcích, ale i mimo ně si ve středu posvítili jihočeští policisté. Stalo se tak v rámci celorepublikové akce.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 10 PŘÍSPĚVKŮ

A kdypak se policie konečně začne starat...
Václav Stropek (19074) 21.4.2017 reagovat
Aby silnice nevypadali jako naprosto nebezpečný tankodrom? To asi nepůjde, že? Tak to zase odskáčou řidiči...
Re: A kdypak se policie konečně začne starat...
Pavel Flener (24031) 22.4.2017 reagovat
Přednostní úkol policie je trestat všechny přestupky a ne hlavně hlídat stav silnic. Že by měla policie řidiče i vychovávat, to radši netvrdím, protože to nefunguje. Na zejména mladé agresivní šmejdy platí pouze extrémní přísnost. A poznámka k příspěvku: "aby silnice nevypadaly se píše tvrdé "y" - jsou to ty silnice - zopakujte si základní školu.
Re: A kdypak se policie konečně začne starat...
Václav Stropek (19074) 22.4.2017 reagovat
Kdybys nebyl tak vypatlanej, poslal bych tě do Německa, aby ses na vlastní přesvědčil jak má fungovat dopravní policie... Ale ty bys to prostáčku stejně nepobral.
Z pěti set zkontrolovaných řidičů se přestupku dopustil každý druhý
Jan GŽD (18708) 22.4.2017 reagovat
To přesně odpovídá situaci na našich silnicích.
Policie dopravu nezvládá
Pavel Flener (24031) 22.4.2017 reagovat
Jakmile vyjedu s autem, vidím, že řada řidičů ignoruje blinkry při odbočování a nejvíce při předjíždění a na kruh. objezdech, řidiči předjíždí na plných čarách, poblíž mého bydliště parkují desítky aut na chodnících a blokují je - policie jezdí okolo a nic nevidí..... A to nemluvím o překračování rychlosti, alkoholu, drogách atd... Policie řadu přestupků netrestá a proto nemá žádnou autoritu.
Re: Policie dopravu nezvládá
Václav Stropek (19074) 22.4.2017 reagovat
Ty radši za volant nelez. Jestli jezdíš jako myslíš... tak je proti tobě Lochneska profi řidič...
Re: Policie dopravu nezvládá
Stanislav Sýkora (35968) 23.4.2017 reagovat
Máte úplnou pravdu. Co se týká p."řidiče" Stropka" tak určitě neví,že ani v Německu se policie nestará o kvalitu vozovek tak jako u nás. Důsledně však vyžaduje po správě dálnic a silnic nápravu.
Re: Policie dopravu nezvládá
Václav Stropek (19074) 23.4.2017 reagovat
A o čem jsem asi psal ty magouši? Přečti si pozorně úvodní příspěvek!!! Bóže vy slunďové máte dlouhé vedení... Jsem v Německu každou chvíli a dost rád si tam pokecám, což zdejším trubkám nikdy nedojde.
Stropek
Stanislav Sýkora (35968) 23.4.2017 reagovat
Já bych nikoho neurážel,ale také nikoho bych neopravoval za chyby jde o obsah. Rovněž bych něco nedával za příklad. I v tom Německu se najde mnoho věcí co nelze pochopit.Samozřejmě ne zimu. Jinak se řidiči chovají úplně stejně jako třeba v ČB. Jak se říká takových řidičů co snědli moudrost těch potkávám mnoho,tak klídek. Většinou těch chytráků má odjeto asi tolik co osatní mají nacouváno. Osobně bych trestal ty řidiče v křižovatkách co asi neznají co znamená nemoci pokračovat za křižovatkou.
Re: Sýkora
Václav Stropek (19074) 23.4.2017 reagovat
Částečně mohu souhlasit, ale chování řidičů tam se dost liší a mění se s přejezdem hranic. Nicméně policie je tam daleko vstřícnější, opravdu pomáhá a tlačí na st. správu ohledně kvality silnic a umí být i důsledná v postizích. Také tam nepořádají zbytečné šikanózní "akce" na vybírání pokut - soustředí se na vlastní dopravu, místo okrádání lidí v pastích jako u nás.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies