Hluboká – Kaplice 1:1 (0:0) – Před výbornou diváckou kulisou se na Hluboké představil lídr tabulky, který v první půli měl více ze hry. Za zmínku stojí hlavně šance Lesňáka, jenž šel sám na Matouška, a hlavička Románka po rohu Lukáše Pulce. I ve druhé půli Kaplice začala náporem, ale Krůček z malého vápna trefil jen břevno Matouškovy branky. Gól padl na druhé straně, po zaváhání Kokeše v 50. min. prostřelil Křivu Dudek. Už čtyři minuty nato však Lesňák vyrovnal na 1:1. Domácí přesto mohli vyhrát, Holý však trefil jen tyč a Vácha už nedokázal míč dorazit. ŽK 2:2, 300 diváků, rozhodčí Jaroš. (lav)

Čkyně – Milevsko 1:1 (0:0) – První poločas byl z obou stran opatrný a neurodila se žádná velká šance. Druhou půli začali lépe Milevští, kteří v 57. min. po faulu brankáře Rangla kopali penaltu, Janouch ale mířil vedle. V 60. min. se kopala penalta i na druhé straně, kdy byl ve vápně faulován Kuneš, a domácí kanonýr Kvapil ji proměnil. V 70. min. dostal domácí brankář Rangl druhou ŽK a musel předčasně pod sprchy. V brance jej nahradil Kainc a toho v 82. min. prostřelil ranou z přímého kopu Masopust. V závěru si Milevští hráči ještě vytvořili proti deseti tlak, ale žádnou šanci již neměli. Utkání skončilo spravedlivou remízou. Sudí Machovec, diváků:120, ŽK: 7:5, ČK: 1:0 (70. Rangl). (uhl)

Vodňany – Týn 1:0 (0:0) – Do zápasu lépe vstoupili hosté, kteří byli častěji u míče. V 16.min. měli stoprocentní gólovou šanci, ale brankář Novák balon vyrazil. Domácí zahrozili Varyšem a Hrdličkou, ale hostující brankář Spěvák byl na místě. Po změně stran ve 49. min. Hodánek z přímého kopu krásnou střelou rozhodl zápas. Domácí ožili a začali si vytvářet šance. Machnyk, Hrdlička, Varyš a znovu Machnyk už ale skórem nepohnuli. I snaha hostů vyšla naprázdno. ŽK 0:3, 50 diváků, sudí Štuk. (pet)

Čížová – Přešťovice 3:1 (2:0) – V zápase solidní úrovně domácí rozhodli o svém vítězství již v první půli. Vedení se ujali už ve 3. min. Po postupné akci střílel Rybák, Mára vyrazil k Pychlíkovi a ten otevřel skóre. Ve 30. min. znovu Pychlík pálil, ale orazítkoval břevno. Chvíli nato Souhrada z přímého kopu překvapil Máru a zvýšil na 2:0. Po obrátce hosté hru vyrovnali a v 50. min. Chvosta zblízka překonal Jelínka. V 67. min. však po sólovém úniku jistil výhru domácích Pychlík. ŽK 2:5, ČK 0:1 (82. Křiváček), 80 diváků, sudí Macko. (jev)

Roudné – Dražice 3:0 (1:0) – Prvních dvacet minut měli domácí hru pod kontrolou. Dvakrát orazítkovali tyč a Nohavou otevřeli skóre. Hosté potom vyrovnali hru. Peclinovský ale v obrovské šanci neuspěl. Po obrátce už hráli jen Roudenští a po hodině hry proměnil penaltu Pintér. Na tříbrankový rozdíl ještě navýšil chvíli poté domácí vedení Šafránek. ŽK 4:2, 50 diváků, sudí Jelínek. (mer)

Olešník – Tábor 1:3 (1:2) – Utkání začalo lépe pro hosty. Už v 5. min. se trefil Bozděch. Domácí brzy odpověděli. Ve 13. min. vyrovnal hlavou J. Pýcha. O dvě minuty později byl ve vyložené šanci domácí Hezoučký, ale nedal. Hosté šli ještě v první půli do vedení. Hrubku v obraně potrestal ve 35. min. Pávek. Ve druhé půli domácí se snahou o vyrovnání otevřeli hru, čehož využili hosté k brejkům. Jeden z nich využil opět Bozděch. V 80. min. mohli domácí ještě utkání zdramatizovat, ale akci Rysa zakončil Turek ránou do břevna. ŽK 5:2, 130 diváků, sudí Herzog. (bar)