Kaplice – S. Ústí B 4:0 (1:0) – Domácí byli aktivnější, po celý zápas měli herní převahu, která ve druhém poločase byla velmi výrazná. Prakticky se hrálo na jednu branku. Paradoxně už v 7. minutě střela hostujícího Redžiče jemně lízla tyč. Domácí pak měli příležitosti, které neproměnili, ve 28. nedal stoprocentní tutovku Lesňák. Klíčovým okamžikem byla 40. minuta, kdy gólovou hlavičku Lesňáka vyrazil z čáry rukou obránce Linhart. Následovala ČK a penaltu Záveský proměnil s přehledem. Hned v první minutě druhého poločasu se po rohu Kollára trefil z první Románek – 2:0. V 61. minutě zvýšil na 3:0 po centru L. Pulce Lesňák. V 65. minutě na konečných 4:0 upravil hlavou Krůček po centru Kollára.
Střely na branku 13:1, střely mimo 14:2, rohy 7:2, ŽK 2:5, ČK 0:1 (40. Linhart), rozhodčí Sebera, diváků 150.

Bavorovice – Katovice 2:0 (1:0) – Utkání s nováčkem soutěže začali domácí pěkně zostra. Už ve čtvrté minutě byl v jasné šanci sražen Štojdl a nařízenou penaltu bezpečně proměnil střelou k tyči Třeštík. Pak následovaly další tři nevyužité šance domácích, a hned v 19. minutě musel Petr Smejkal výborným zákrokem vyrazit hlavičku Hadraby a další šanci hosté spálili sami přestřelením z malého vápna. Konec prvního poločasu se odehrával mezi šestnáctkami bez velkých příležitostí. Hosté po poločase nastoupili s odhodláním vyrovnat a hráli na samé hranici tvrdosti, místy až za ní. Domácí se nezalekli a byli to oni, kdo si vytvářel šance. Nejprve střídající Hlavatý nastřelil nohy obránce v prázdné bráně a pak Melichar v úniku se Szabó mu nedokázal protlačit míč před prázdnou bránu. Ojedinělé útoky hostů k velkým šancím nevedly a když v 85. minutě Třeštík zatočil centrovaný míč z trestného kopu z takřka 45 metrů k tyči, utkání definitivně rozhodl.
Rozhodčí Hanzal, ŽK 3:7, ČK 0:2 (Malý, Kuncl), 60 diváků.

Chýnov – Lažiště 2:0 (2:0) – Chýnovští zvítězili zaslouženě a připsali si do tabulky cenné tři body. V první půli si vytvořili tlak, který korunovali ve 35. minutě Sedláčkem po rohu Trčky a ve 43. min. Trčkou po krásném centru Mládka. Za zmínku stojí stoprocentní šance domácího Švehly, který ve 39. minutě netrefil po příhrávce Novotného prázdnou branku. Hosté zahrozili ve 43. minutě, ale Reindlovu střelu Plachý reflexivně vyrazil na rohový kop. Ve druhém poločase se hosté herně zlepšili, ale domácí si již tři body pohlídali. Navíc v 74.min. domácí Hlinka neproměnil penaltu za faul na nejlepšího hráče domácích Novotného. Hosté mohli korigovat v samotném závěru, ale hlavička Chvosty a šance Pasáka gólem neskončily.
ŽK: 1:3, rozhodčí Janák, 150 diváků.

Čkyně - Hluboká nad Vltavou 1:0 (1:0) – hrálo se utkání podprůměrné úrovně. V úvodu utkání dvakrát hlavičkovali domácí, ale vždy nad. Největší šanci zápasu pro hosty měl ve 37. minutě L. Dudek, kdy byl zcela sám před brankářem Ranglem, který ale vytáhl skvělý zákrok a nohou míč vyrazil. Ve 44. minutě dal jediný gól utkání domácí kapitán Kuneš a to hlavou po centru Rosiče. V úvodu druhého poločasu šel sám na branku domácí Kotous, ale brankář F. Dudek jeho slabou střelu vyrazil. Další šanci měl v 57. minutě Kuneš, ale hlavou mířil vedle. V nervózním závěru si domácí 3 body již uhlídali.
Rozhodčí: Hoch, ŽK: 3:1, diváků 150.

Dražice – Čížová 1:0 (1:0) – V prvním poločase domácí více útočili a byli aktivnější. V 19. min. proměnil trestný kop Peclinovský a zaznamenal tak jediný gól utkání. dokonceDo konce poločasu byli domácí aktivnější, neproměnili však své příležitosti. Ve druhém poločase nastoupila Čížová, začala domácí přehrávat a těžila z nebezpečných centrů do vápna, avšak také nebyla v zakončení úspěšná. ŽK 2:3, rozhočí Pajčík, diváků 100.

Č. Krumlov – Jankov 1:4 (1:1) – Již v 6. minutě hostující kapitán Maxa zavelel ke zteči, když střelou z úhlu ke vzdálenější tyči otevřel skóre. Českokrumlovští se dlouho vzpamatovávali, až v polovině prvního dějství si vytvořili vyložené šance, ale trefovali jen tyče a břevno. Tlak zesílili po vyloučení hostujícího Bür〜gera, jenž ve 36. minutě uviděl druhou žlutou kartu. Ujal se až technický oblouček, kterým Weinhard překonal bez〜mocného brankáře. Po změně stran oslabení Jankovští vyškolili domácí z produktivity. Postupně proměnili tři tutovky Bláhou, opět Maxou a Stejskalem, zatímco domácí zahodili vše, co se dalo. Vrcholem jejich zmaru byla nevyužitá penalta v poslední minutě. Rozhodčí Pávec, 150 diváků, ŽK 2:4, ČK 0:1, 150 diváků.

Týn – Roudné 0:1 (0:1) – Jediná branka utkání padla ve 33. minutě, když hostující Šolc zahrával trestný kop a domácí brankář Švejda střelu vyrazil pouze před sebe. Dobíhající Píša pak doklepl do prázdné branky. Domácí ve snaze o vyrovnání přišpendlili Roudenské na jejich polovinu a měli několik slibných šancí. V 56. minutě střelu Novotného vyrazil Kerl na roh, totéž se odehrálo v 73. minutě. V 74. byl další závar před hostující brankou, v 79. Spěvák ve slibné šanci střílel vedle. Největší vzruch přinesla 82. minuta, ve které hosté zahráli ve vápně rukou, ale k údivu všech 200 přihlížejících diváků zůstala píšťalka rozhodčího němá. Když v 90. minutě střídající Buriánek nastřelil jen břevno, branka nepadla a hosté si odvezli nezasloužené vítězství. Rohy 9:2, ŽK 3:3, rozhodčí Krčín, diváků 210.

Tábor – Vodňany 2:0 (0:0) – Hosté přijeli do Tábora s obrannou taktikou, která jim vycházela. Nepouštěli domácí do velkých šancí, ale nehráli útočně. Na Svépomoci se tak hrál fotbal mezi šestnáctkami. Domácí měli míč trvale pod kontrolou a hledali skuliny v obraně hostů. To se jim povedlo v 52. minutě, kdy po nahrávce z křídla Fořta skóroval Fojt. I poté měli domácí více ze hry, hostům neumožnili prakticky žádnou šanci. Pečetící branka padla v 83. minutě, kdy byl domácí hráč přidržen ve vápně a nařízenou penaltu Holan proměnil. V závěru si domácí pohlídali vítězství.
ŽK 1:2 (53. Kukač – 24. Hornát, 52. Machnyk), rozhodčí Macko, 100 diváků.