Tábor - Kaplice 1:0 (0:0) – V Táboře se hrál nadprůměrný fotbal, k čemuž přispěly oba celky. Úvodních 25 minut patřilo domácím, kteří prakticky hosty k ničemu nepustili. Již v 6. minutě Grombířova pěkná střela z 25 metrů těsně minula hostující branku, v 10. min. Levorova tvrdá hlavička mířila nad. Hosté poté začali hru srovnávat a šance se rodily i na jejich straně. V 26. min. Blažek kryl nebezpečnou střelu zblízka a ve 35 min. po rohu trefil Lesňák břevno. V druhé půli vinou velkého horka obě mužstva ubrala na tempu. Za zmínku stojí možnost hostů opět po rohu, tu ale nevyužili. Na opačné straně se pak dostal do velmi dobré pozice v 52. min. Škrábek, ani on však neuspěl. Když se zdálo, že oba týmy berou bod, zaběhl si mezi obránce střídající Jirmus, ve vápně byl podražen a z penalty Kučera rozhodl.
Branka: 90. (+1) Kučera z penalty, ŽK 0:3, 200 diváků, rozhodčí Hodánek. (bert)

Vodňany – Týn 3:1 (1:1) – V zápase průměrné úrovně byli hosté důraznější v osobních soubojích, což dělalo domácím problémy. Branky padaly v závěrečných minutách obou poločasů. Ve 40. minutě hostující Meidl z dvaceti metrů skvěle trefil vyražený míč brankářem Novákem a nechytatelnou bombou do šibenice otevřel skóre – 0:1. V poslední poločasové minutě se trefil domácí Našinec hlavou po rozehraném rohu - 1:1. Po změně stran se dostal do šance v 47. min. hostující Novotný, ale jeho nedůraznou střelu brankář Novák chytil. Ve druhé půli úroveň hry poklesla a branky padaly až v závěru. V 85. minutě po závaru ve vápně hostů se dostal míč k Našincovi a ten střelou do šibenice poslal domácí do vedení - 2:1. Hosté otevřeli hru, čehož domácí v 90. min. využili a po rychlém brejku upravil Celý po přihrávce Jakše na konečných 3:1.
Branky: 45. a 85. Našinec, 90. Celý – 40. Meidl, ŽK 2:2, 150 diváků, rozhodčí Vítek. (pet)

Roudné – Č. Krumlov 3:6 (2:3) – Po třech výhrách v řadě s čistým kontem přejel Malšany „krumlovský expres“. Zvláště jeho první půlhodinová jízda byla parádní. Rychlost, důraz, nasazení a po 32. minutách byl stav 0:3 a domácí, hrající už bez Ryneše, který po zásahu loktem skončil s tržnou ránou na čele v nemocnici, byli na ručník. Zvednout je mohl ve 35. min. Šolc, ale penaltu za faul na Prázdného mu Trenčanský chytil. Přesto se Roudné dvěma trefami ještě do půle vrátilo do zápasu. Přestřelka pak pokračovala, ale velké drama se nekonalo, protože děravá domácí obrana třikrát inkasovala po rohových kopech. Zatímco diváci se bavili, domácí trenéři jen nevěřícně kroutili hlavami.
Branky: 42. Tejml, 45. Nohava, 64. Píša - 15. a 34. Špát, 17. a 81. Benc, 56. Boháč, 69. Svoboda, ŽK 3:4, 170 diváků, rozhodčí Rinth. (zz)

Čížová – Čkyně 0:0 - V průměrném zápase obě mužstva gólové šance nevyužila, proto je bezbranková remíza spravedlivá. Hosté v prvním poločase působili lepším dojmem, ale Kvapil dvakrát sám před brankářem šance nevyužil. Po přestávce domácí hru vyrovnali, vypracovali si několik dobrých brankových příležitostí, v těch ale Pichlík, Rybák ani Kunt nedokázali skórovat. Obě mužstva výrazně podrželi brankáři Rajnoha, respektive Rangl.
ŽK 3:2, 100 diváků, rozhodčí Peterka. (jev)

Hluboká – Chýnov 3:0 (2:0) – Po celý zápas byli domácí jasně lepší, do přestávky dali dva góly a ve zbytku času vývoj utkání v poklidu kontrolovali. Při troše lepší produktivitě mohlo jejich vítězství být i vyšší. Hosté se snažili, v útoku však byli prakticky neškodní, navíc obrana Hluboké byla bezchybná. Vítězům výborně zahráli Povišer, Mašek a hlavně O. Janoušek, včera nejlepší muž na hřišti. U hostí za zmínku stojí snad jen přímý kop Novotného v 50. min., Filip Dudek ho ale skvěle zneškodnil. První gól dal ve 26. min. hlavou Dudek po Povišerově trestném kopu, po spolupráci R. Janouška a Dudka zvýšil O. Janoušek na 2:0 a v 87. min. Povišer z trestného kopu z 25 metrů pečetil na 3:0.
Branky: 26. L. Dudek, 43. O. Janoušek, 87. Povišer, ŽK 2:4, 130 diváků, rozhodčí Dunovský. (pm)

Lažiště – Bavorovice 0:1 (0:0) – Domácí chtěli odčinit debakl z minulého kola v Sezimově Ústí, ale sehráli až neuvěřitelně smolný zápas. V prvním poločase si vytvořili obrovský tlak s množstvím vyložených šancí, ale ani jednu nedokázali proměnit. Hrdinou zápasu byl bezesporu bavorovický brankář Smejkal. V druhém dějství tlak domácích slábl a hosté z ojedinělé akce v 78. minutě zásluhou Nováka rozhodli zápas ve svůj prospěch.
Branka: 78. Novák, ŽK 2:1, 70 diváků, rozhodčí Novotný. (la)

Katovice – Sez. Ústí B 0:0 – Rezerva ševců jela na Strakonicko s cílem pokud možno vyhrát a měla k tomu velmi blízko. Sestavě, která byla vyšperkovaná řadou pendlů z třetiligového A týmu Sezimova Ústí, se to však nezdařilo. Domácí bod uhájili. První poločas byl víceméně vyrovnaný, každá strana měla po dvou příležitostech, ale zejména hosté hodně zůstali za očekáváním. Až po přestávce začal Spartak plnit roli favorita, ale dobýt branku domácích – to byl pro něho problém. Blízko k tomu byl Veselý, který přešel přes dva hráče, ale jeho technickou střelu nikdo nedorazil ani netečoval. Stejný hráč gólmana také obstřeloval, ale Katovické zachránily brankářovy konečky prstů. V 71. minutě měli hosté šanci největší. Kopali totiž penaltu po faulu na Veseckého! Adam s ní však naložil zle, kopl ji asi metr od prostředku branky. Gólman si poradil. Hosté odjeli zklamáni.
ŽK 4:2, 120 diváků, rozhodčí Pečenka. (boš)

Jankov – Dražice odloženo – Kvůli startu řady hráčů domácích v týmu jižních Čech na evropské kvalifikaci amatérských výběrů v Izraeli se zápas bude hrát až ve středu 17. září.