S tříbodovým odstupem jim celou zimu budou dýchat na záda Ledenice, které ztratily remízou na Srubci.

SRUBEC – LEDENICE 1:1 (0:0) – Hosté začali derby v nevlídném počasí lépe, ale ze svých dvou šancí vždy vytěžili jen rohový kop. Pak převzali iniciativu domácí a v 17. min. střílel nebezpečně Koudelka a hned po něm hlavičkoval těsně vedle Kohout. Ve 23. min. zaváhal ve velké šanci domácí Švec a hostující obránci mu míč ukopli. Těsně před přestávkou po rohovém kopu Leštiny odvrátili hosté míč do bezpečí jen s velkou dávkou štěstí. Ve 49. min. kopali hosté roh a vyražený míč doklepl do branky Peter. Domácí zaslouženě vyrovnali v 70. min., kdy trestný kop Kohouta usměrnil hlavou do sítě Kroupa. Sudí Feitl, ŽK 2:1, 50 diváků. (tum)

SEDLEC – AKRA ČB 2:3 (0:1) – Začátek zápasu byl v režii hostů: hned v úvodní minutě trefil Lacko ze 30 metrů břevno! Ve 3. min. kopali hosté po faulu brankáře na Chmátala penaltu, kterou s přehledem proměnil Rozum – 0:1. Pak se dostali do šancí domácí, ale jak Tlamsa hlavou, tak ani Jiří Jodl z 20 metrů mířili těsně mimo tyče. V 51. min. vyrovnal Jiří Jodl. Přešel přes dva hráče a z 10 metrů prostřelil brankáře Bukovského. V 60. min. dostal hosty do vedení Lacko hlavičkou po trestném kopu. O výsledku definitivně rozhodla poslední desetiminutovka. V 85. min. nejprve zvýšil vedení hostů hlavou Petr Šauer po centru Lacka. V 88. min. po rohu Reitingera korigoval stav domácí Mičan a poslední slovo měli hosté, když Kříž se pokoušel přelobovat brankáře Holcepla, ale trefil břevno. Rozhodčí Šíma, ŽK 4:2, rohy 3:4. Přihlíželo 20 diváků.(šin)

BOROVANY – HLUBOKÁ B 5:2 (3:1) – Domácí začali ve velkém stylu. Kubíček si ve 3. min. zpracoval dlouhý výkop a přesně adresoval míč rozběhnutému A. Pilátovi, jenž otevřel skóre. Za malou chvíli V. Pileček trefil tyč hlubocké branky. Při šanci Kubíčka se vyznamenal brankář Beneš, jenž po čtvrthodině hry vyrazil pěknou hlavičku R. Luksche. Dorážka téhož hráče skončila na tyči! Z hostů znamenal největší nebezpečí pro Borovany zkušený Jankovský, jenž velmi dobře zahrával standardní situace. Ve 26. min. po rohu Jankovského se prosadil na zadní tyči Matásek a vyrovnal. Domácí se však z branky rychle oklepali a A. Pilát ve 33. min. strhl vedení opět na stranu domácího favorita. Navíc za dvě minuty předložil N. Bujnovskému a ten tváří v tvář brankáři Benešovi zachoval chladnou hlavu – 3:1.

Po přestávce úroveň hry vinou rozbahněného terénu a sněžení upadla, více se bojovalo, než hrálo. V 56. min. hostující gólman podcenil střelu zdálky z kopačky R. Luksche a div že si nedal vlastní gól. Hluboká přidala na důrazu. Po chybě obrany, završené faulem, Matásek z penalty snížil. Borovany zjednodušily hru a P. Langr „angličanem“ o břevno dal na 4:2. Hosté ještě zahrozili v 75. min., kdy Procházka běžel sám na branku, ale Huska chytal spolehlivě. V rozmezí čytř minut pak dvakrát zasahoval proti osamocenému Kubíčkovi hlubocký brankář Beneš, jenž byl nejlepším mužem svého týmu. Přesto Borovany splnily svou gólovou normu na domácím hřišti: po přihrávce Kubíčka zakončil A. Pilát. Trenéři si mohli mnout ruce, protože záložníka zařadili do útoku a tento tah jim vyšel dokonale: Pilát Hluboké tři góly dal a na jeden přihrál! (vat)

Zbývající utkání, která byla odložena, budou z nařízení STK OFS sehrána ještě na podzim.