NEMANICE – MOKRÉ 5:0 (0:0) – Obě mužstva se zpočátku nemohla vyrovnat s umělou trávou na Složišti, ve hře bylo hodně nepřesností a až s postupem času „domácí“ začali získávat převahu. Ale ve vyložených šancích Pakoska s Petrem Kolářem neuspěli, ani Jiří Lukáš, který dvakrát trefil tyč! Nástup do druhé půle se Nemanicím vydařil. Po Palkoskově prodloužení se ocitl sám před Hrdličkou Petr Kolář a otevřel skóre. Za dvě minuty brankář Mokrého Hrdlička vychytal sólo Lukáše, jenže dobíhající obránce Leroch míč nešťastně usměrnil do vlastní sítě. Za deset minut se rozpomněl na svá kanonýrská léta nemanický stoper St. Dubský a po nevídaném průniku přes pět hráčů se neomylně trefil potřetí. Nemanice ovládly zápas. Po hodině hry si na Oulehlův centr naskočil centrující Bláha a hlavou dal svůj první gól v dresu Nemanic. Účet utkání zakončil Pavel Kolář, který zužitkoval přesnou přihrávku Lukáše před opuštěnou branku. Domácí zakončili podzim výborným výkonem a zaslouženým vítězstvím. Rozhodčí: Cibranský – Vejčík, Buřič. Hráno bez karet, 30 diváků. (mka)

ŠTĚPÁNOVICE – N. HRADY 2:1 (1:1) – Zápas se hrál na velmi těžkém terénu. První půle byla víceméně vyrovnaná. Hosté se ujali vedení po nedorozumění domácí obrany. Ve 25. min. se trefil jejich nejlepší hráč Bazal. O pět minut později však bylo vyrovnáno. Navrátilec Nosek po přihrávce Kosaře dal nádherně kolem vybíhajícího Winzbergera k levé tyči. Stačilo málo a Novohradští inkasovali v závěru půle podruhé: Makovička zatáhl míč po pravé straně a jeho dalekonosná střela skončila na pravé tyči soupeřovy branky! Začátek druhé půle byl zcela v režii hostí. Na dlouhých 25 minut sevřeli domácí obranu a neustále ohrožovali Mlýnkovu branku. Jejich snaha však vyšla naprázdno. Naopak s příchodem Kršíka na hřiště domácí fotbalisté znovu zvedli hlavu a výsledkem byl vítězný gól Paluse ze 70. min. Druhou výhru v sezoně domácí s přehledem uhlídali. Rozhodčí Kodl, ŽK 3:3, 35 diváků. (gre)

LIŠOV B – VČELNÁ 6:1 (2:0) – V prvním poločase se hrál ještě vcelku vyrovnaný fotbal. Až ve 29. min. poslal Vojč centr na Kočvaru a ten střelou k tyči otevřel skóre. V béčku si dobrovolně prodloužili sezonu dva pendlové, vedle Kočvary ještě Šefčík. Ve 40. min. těsně minul branku Vojč, na druhé straně gólman Maršán zlikvidoval střelu Nejedlého. Ve 45. min. se snažil proniknout obranou Šefčík, před vápnem byl faulován a nařízený přímý kop Kočvara poslal pod břevno. Gól do šatny hosty zmrazil, naopak domácím narostla křídla a hned po návratu z kabin Vojč postupoval sám na bránu. Vařil ho fauloval a Vojč penaltu proměnil – 3:0. Druhá půle se nesla ve znamení útočných lavin Lišova. V 55. min. mohl snížit z přímého kopu Šálek, avšak brankář Maršán byl pozorný. Hned z protiútoku Novák našel nabíhajícího Vojče a ten po zemi zacílil přesně. O pět minut později se protáhl středem hřiště Toncar a střelou k tyči zvýšil vedení na 5:1. V 70. min. vybídl Toncar ke skórování Vojče, jenž završil hattrick. Domácí v klidu dohrávali, a tak se dočkala gólu i Včelná, když po faulu Lukáše Vávry dal Chrenka z penalty výsledku konečnou podobu. Rozhodčí Feitl, ŽK 1:3, sledovalo 20 diváků. (kub)