V první půli jste dominovali, ale ve druhé jste se asi třásli o výsledek.
Byl to opravdu zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme byli jasně lepší a měli jsme dát ještě víc gólů než dva. Druhý poločas už byl o něčem jiném. Docházely nám síly a zbytečně jsme se dostali pod tlak. Inkasovali jsme gól a domácí pak vložili velké úsilí do toho, aby vyrovnali.

Nebylo na vašem výkonu znát po změně stran i určité uspokojení?
Vedení 2:0 v poločase je ošidný výsledek. Stačí kontaktní gól a mužstvo, které je ve vedení, tak znejistí. To bylo vidět i dnes. Na druhou stranu jsme prokázali velkou morálku a zápas zvládli. Vyhráli jsme, což je hodně důležité.

Odchytal jste pět zápasů bez inkasovaného gólu. Mrzí vás hodně, že tato série skončila?
Vůbec ne. Naopak jsem rád, protože ta série byla hodně sledovaná a teď budu mít klid. Důležité je, že jsme vyhráli, přestože jsem dostal gól. Moje série sice skončila, ale vyhráli jsme, což je to hlavní. Nejde odehrát všechna utkání bez inkasovaného gólu.

Nedalo se gólu Martina Vozábala zabránit?

Byla to střela do protipohybu a navíc jsem střílejícího hráče neviděl. Balon na kluzkém terénu zrychlil, přesouval jsem se a než jsem se dostal na zem, tak byl pode mnou.