VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalisté Dynama v neděli do Jablonce

České Budějovice – Fotbalisté Dynama hrají v I. lize v neděli v Jablonci (15) a druholigové Táborsko zajíždí též v neděli do Znojma (15), takže na jihu Čech bude magnetem ČFL.

5.10.2012
SDÍLEJ:

V zápase juniorské ligy Hric z Táborska atakuje boleslavského Marka Kuliče.Foto: Deník/ František Panec

V sobotu ve III. lize Písek hraje s Českou Lípou, v neděli Strakonice hostí Zápy.

Oba třetiligové zápasy začínají v 16 hodin, kdy mají i ostatní fotbalové zápasy v kraji (není-li uvedeno jinak) o tomto víkendu své úřední začátky.

Sobota

III. LIGA: Písek – Česká Lípa.

DIVIZE: Čížová – N. Strašecí, Táborsko B – Č. Krumlov, Roudné – Hořovicko (10.15).

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Pardubice (14 Složiště).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Veselí – Čkyně, Osek – Vodňany, Rudolfov – Dražice, Dačice – Jankov, Sedlice – Prachatice.

I. A TŘÍDA: Dříteň – Branice, Bernartice – Ševětín, Protivín – Čimelice, Hradiště – Olešník, Želeč – Týn (13.30), Planá – Chýnov, Katovice – S. Ústí, Slavia ČB – N. Bystřice, Loko ČB – N. Ves/Brloh, T. Sviny – D. Voda, Vacov – Vimperk, Lišov – Kaplice, Čt. Dvory – Bavorovice (10.15), Velešín – Hrdějovice.

I. B TŘÍDA: Křemže – Mladé, Klikov – Kam. Újezd, Chlum – Roudné B, Lažiště B – Husinec, V. Brod – Sedlec, Strunkovice – H. Planá, Zliv – Stachy, Loučovice – Chelčice, Lhenice – Netolice, Sousedovice – Božetice, Poříčí – Březnice, Mirotice – Záhoří (15), Sm. Lhota – Blatná (13.30), Bělčice – Bechyně, Sepekov – Mirovice, N. Včelnice – Lomnice, Řepeč/Opařany – Chotoviny, Slavonice – Třebětice, K. Řečice – M. Tábor, D. Bukovsko – Větrovy, Jistebnice – Borotín.LIGA DOROSTU: Táborsko – Sokolov (10.15 Viktoria).

LIGA ST. ŽÁCI: Dynamo ČB – J. Hradec (10 Složiště), Písek – Vlašim (10), Prachatice – Plzeň (10).

LIGA ML. ŽÁCI: Prachatice – Příbram (14.45).

KP DOROSTU: J. Hradec – Slavia ČB (10 Tyrš.), Břilice – Čt. Dvory (10), Hluboká – Č. Krumlov (10), Táborsko B – Strakonice (10 Dražice), M. Tábor – SKP ČB B (10), Blatná – Rudolfov (9.30).

I. A DOROSTU: Mladé – Kaplice (10), Hrdějovice – Olešník (10), Suchdol – Borek (10), K. Újezd – Větřní (10), Sedlice – S. Hoš᠆tice (10), Protivín – Stachy (10), Hradiště – Volyně (9), Vodňany – Čkyně (10), Netolice – Osek (10), Dačice – Veselí (10), S. Ústí – Bechyně (10).

KP ŽÁCI: SKP ČB – T. Sviny (10), Č. Krumlov – Břilice (10).

I. A ŽÁCI: Mirotice – Protivín (9), Soběslav – Lomnice (10), Veselí – Větrovy (10), M. Tábor – Dačice (10 na Míru).

KP PŘÍPRAVKY: Táborsko – Strakonice (10), M. Tábor – Kaplice (11), Táborsko – M. Tábor (12), Strakonice – Kaplice (13, vše S. Ústí Soukeník).

KP ŽENY: J. Hradec – Lažiště (Tyrš.), Mokré – Hradiště(13).

Neděle

III. LIGA: Strakonice – Zápy (na Fezku).

DIVIZE: Milevsko – Rokycany.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Písek B – Třeboň, Hluboká – Soběslav, J. Hradec – Lažiště (Vajgar).

I. B TŘÍDA: Kaplice B – Borovany, Č, Velenice – Větřní, Suchdol – Jankov B, Č. Krumlov B – Ledenice,Vl. Březí – Frymburk, Kestřany – Štěkeň, Ml. Vožice – Malšice.

II. LIGA DOROSTU: SKP ČB – Beroun (11).

LIGA ML. DOROSTU: Táborsko – Vyšehrad (10.15 Viktoria), Dynamo ČB – Příbram (11 Složiště), Písek – Sokolov (11.15).

LIGA MLADŠÍ ŽÁCI: Prachatice – Příbram (14.45).

KP DOROSTU: Loko ČB – Milevsko (10), Roudné – Prachatice (10).

I. A DOROSTU: Dříteň – T. Sviny (13.30), N. Hrady – Borovany(10), Lišov – Ševětín (14), Vl. Březí – Vacov (10.30), Lomnice – Planá, N. Bystřice – Kunžak (10), Sepekov – Týn (10), Soběslav – Kovářov (10).

KP ŽÁCI: Bechyně – Chotoviny (9.30), Blatná – Táborsko B (10), Milevsko – Hluboká (12.30), Slavia ČB – Strakonice (13), Čt. Dvory – Loko ČB (13).

I. A ŽÁCI: Rudolfov – Hrdějovice (10), Netolice – Roudné (10), Zlliv – Suchdol (9.30), K. Újezd – Týn (9.30), Kaplice – SKP ČB B (10), Vodňany – Strakonice B (10), Osek – Volyně (10), Vacov/Zdíkov – Vimperk (10Vacov), Hradiště – Vl. Březí (10), Chýnov – S. Ústí (11.30).

KP PŘÍPRAVKY: T. Sviny – Písek (9), SKP ČB – Prachatice (10 T. Sviny), T. Sviny – Prachatice (11), Písek – SKP ČB (12 T. Sviny), Lomnice – Dynamo ČB (10), Loko ČB – J. Hradec (11 Lomnice), Lomnice – J. Hradec (12), Loko ČB – Dynamo ČB (13 Lomnice).

KP ŽENY: S. Ústí – Protivín (14).

Pondělí

LIGA JUNIOŘI: Dynamo ČB – Jablonec (13 Složiště).

Autor: Bohumil Ortman

5.10.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Motor nehrál. Přesto z českobudějovické Budvar Arény vyváděli policisté nevychované fanoušky. Celkem 250 lidí se dopoledne zapojilo do součinnostního policejního cvičení.
18

Jihočeská policie cvičila zákroky v Budvar Aréně

Hana Hudcová, která žije v hlavním městě Spojeného království, popsala Deníku náladu v Londýně den po teroristickém útoku.

Život v Londýně se vrací k normálu, říká Hradečačka

Auto srazilo cyklistku a ujelo

České Budějovice - Naštěstí jen s lehkým zraněním vyvázla cyklistka ze čtvrteční odpolední nehody.

Chataře okradl přímo pod nosem

Boršov – Desetitisícový lup stál neznámého drzého pachatele jen pár minut. V neděli mu k tomu stačilo otevřené okno chaty v oblasti zvané Rančák - Rančice, kterým vlezl dovnitř a majiteli sebral bundu i s peněženkou.

Pozor na semafory u křižovatky Diamant

České Budějovice/OBRAZEM/ - Oprava lávky pro pěší na sídlišti Vltava mění dopravu na křižovatce Diamant Levobřežní se Strakonickou ulicí.

Kaprům ledová zima svědčila

Jižní Čechy – Jarní výlovy si vesměs pochvalují jihočeští rybáři.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies