TÝN B – HLUBOKÁ B 3:4 (2:1) – Na menším hřišti v Kolodějích se hrál bojovný a rychlý fotbal. Lépe začali hosté, a tak do desáté minuty Valtr kryl dvě střely Volemana a M. Sedlického. Týn kontroval trestným kopem Spěváka, který Machovec vyrazil. Po dvaceti minutách hry utekl Hezoučký, odcentroval a Voleman hlavou dostal hosty do vedení. Domácí přidali a po pěti minutách našel Šebesta volného Štose, jenž vyrovnal. Ve 30. min. Spěvák mířil těsně vedle. Před odchodem do kabin prokličkoval obranou Čecháček, přihrál před bránu Štosovi a na něj zívala odkrytá brána – 2:1. I do druhé půle lépe vstoupili domácí. Dobře hrající Spěvák v 53. min. tvrdou ranou z trestného kopu mířil přesně do šibenice. Týn se dál tlačil do útoku a zapomínal na zadní vrátka. Hosté toho využili k obratu. Štabrňák z hranice vápna nejdříve snížil na rozdíl gólu. V 75. min. Hezoučký zahrál roh a Voleman sám u přední tyče hlavou vyrovnal. V 80. min Hezoučký nahrál ideálně M. Sedlickému a bylo to 3:4! V posledních deseti minutách Olympie zatlačila hosty. Po Lisnerově rohu vyrazil Spěvákovu hlavičku obránce z prázdné brány! Zajímavý zápas před hrstkou diváků se spoustou šancí i gólů měl smutný konec pro Týn. Rozhodčí Kodl. ŽK 5:4. Přihlíželo 30 diváků.

ČT. DVORY B – H. STROPNICE 2:0 (1:0) – Utkání se hrálo na velmi těžkém rozbahněném terénu. Domácí šli do vedení již v 5. min., kdy po rychlém brejku Novotného dorážel do odkryté branky Snížek. Hosté zahrozili ve 13. min. rychlým protiútokem, který včas uhasil Zahradník. V 16. min. se dostával do slibné šance po chybě hostujícího stopera opět Snížek, ale brankař hostí včas vyběhl. Začátek druhé půle byl v režii domácích. Pěknou střeleckou pozici si vypracoval Píša, po chvíli rozhodčí neuznal gol domácího Kujala pro údajný ofsajd a následné sólo přes půl hřiště zakončil Snížek jen do brankaře. Poté se dostali do šancí také hosté, ale Smolen v 76. min. střílel vedle a v další šanci po Stankově rohu míč prolétl skrz celé malé vápno, aniž by ho někdo usměrnil do brány. Čtyři Dvory využily otevřené obrany hostí k tomu, aby v 90. min. Barešem vítězství pojistili. Před 30 diváky řídil rozhodčí Samohejl, hráno bez karet.

LOKO ČB B – NEMANICE 2:1 (0:1) – Úvod poznamenala hned 1. min., kdy se krásně trefil hostující Bartoš, leč do vlastní branky… Hosté se přesto postupně dostávali do hry a zaslouženě v 15. min. Dubským vyrovnali. Poté se hrálo většinou ve středu hřiště s minimem šancí na obou stranách. Do druhého poločasu vstoupili Suchovrbenští jako vyměněni, na hřišti byli jednoznačně lepším mužstvem, ale trápila je koncovka. Střeleckou smůlu nakonec protrhl v 76. min. Choutka po ideálním prostrčení od Mathého. V dobrém utkání si domácí za výkon ve druhém poločase zasloužili vyhrát. Rozhodčí Krenauer. ŽK 2:3. Diváci: 30.

HRDĚJOVICE B – VLTAVA 4:2 (2:0) – Za stálého deště začali aktivněji hosté, ovšem v 11. min. po dobře zahraném signálu po rohu propálil Holomel houštinu těl a domácí vedli. V 16. min. měl hostující Škarda možnost srovnat skóre. Jeho střelu obránci zblokovali a míč pak obloučkem doplachtil na tyč! V 19. min. se po autovém vhazování šikovně v šestnáctce uvolnil Teringl a střelou po zemi podruhé překonal Habinu. Ani dvougólové manko hosty nesrazilo do kolen, naopak nadále si udržovali mírnou převahu. Ve 38. min. Škardovu střelu nádherně vyrazil gólman Šturma a stejný hráč v závěru poločasu ve slibné šanci přestřelil. I druhý poločas začali aktivněji hosté, ale v 52. min. je přibrzdil Holomel, jehož střela po trestném kopu utekla Habinovi pod tělem. Ten za chvíli svou chybu napravil, když zlikvidoval sólo Jordána. Pomohly mu i tyče: v 56. min. Jan Prázdný nastřelil z otočky spojnici a za čtyři minuty ho napodobil Jan Rybecký! Snaživí hosté se dočkali gólu v 69. min., kdy Švec zatáhl akci po levé straně, přízemním centrem našel Kutu, jenž se otočil kolem obránce a snížil na 3:1. V 73. min. domácí Jordán zahrával trestný kop, Habina míč neudržel a dobíhající O. Bukovinský pohotově dorazil. Hosté nekapitulovali, snažili se dál a byli za svou aktivitu odměněni: v 81. min. si na centr naběhl Píša a střelou k tyči snížil na konečných 4:2. Rozhodčí Špelina, hráno bez karet. Diváci: 20.

D. BUKOVSKO – SEDLEC 2:0 (2:0) – Přes sebevětší snahu správce hřiště utkání chvílemi připomínalo vodní pólo. Domácí začali náporem a v 5. min. po rychlém brejku a kombinaci skóroval neomylně L. Chochol. Hosté hráli otevřený a útočný fotbal, domácí se nenechávali zahanbit a odměnou jim byl potlesk z tribuny. Ve 29. min. si dodal odvahy levý obránce domácích V. Pour, po jehož excelentním centru a dorážce M. Macha svítil na ukazateli skóre stav 2:0. Ani ve druhé půli hosté nesložili zbraně a navzdory těžkému terénu fotbal diváky bavil. V 60. min. domácí neproměnili penaltu, nařízenou za ruku v pokutovém území. Hosté zvedli hlavu a bojovali. S přibývajícími minutami se horšil i povrch hřiště, a hra tím trpěla. V 89. min. po strkanicích u postranní čáry dostal hostující Koňarik červenou kartu. Rozhodčí Koňarik. ŽK 2:4. ČK 0:1 (89. Koňarik).

RUDOLFOV B – N. HRADY 2:2 (2:1) – Zápas začal domácím náporem, Rudolfov zaskočil hosty rychlým kombinačním fotbalem. Již ve třetí minutě padl gól, ale nebyl rozhodčím uznán. Domácí pokračovali v tlaku v 6. min. Vaněček vstřelil po pěkné akci vedoucí branku. O šest minut později opět Vaněček překvapil golmana hostů z těžkého úhlu a zvýšil na 2:0. Poté se hra vyrovnala a hosté v 25. min. z přímého kopu V. Jelínkem snížili. Do konce poločasu se střídaly šance na obou stranách, ale změna stavu přišla až po přestávce, kdy se prosadil v 50. min. hostující Bazal. Domácí ještě nastřelili Novákem z přímého kopu břevno. Rozhodčí Zevl. ŽK 5:2. Přihlíželo 30 diváků.

LIŠOV B – ROUDNÉ B 0:2 (0:1) – Ráz utkání určila 6. min., kdy zahrál přímý kop hostující Skopec a jeho centr na zadní tyč s pomocí teče skončil v síti. Domácí vážně zahrozili až ve 34. min., kdy se snažil přelobovat Komrsku O. Mach, avšak minul branku. Druhá půle byla na situace před oběma brankami živější. Ve 48. min. Linhartova střela těsně minula růžek domácí svatyně. Za chvíli na druhé straně vytlačil střelu O. Macha Komrska nad břevno, což Lišov záhy mrzelo: po závaru před lišovskou bránou dvě šance Zíky Maršán ještě zlikvidoval, Zíka se však ve vápně dostal k míči i do třetice a tentokrát už skóroval – na křižnou střelu ke vzdálenější tyči byl Maršán krátký. V 66. min. vychytal Doudu brankář a pokus O. Macha z 80. min. na druhé straně skončil nad brankou. Pět minut před koncem lob z kopačky střídajícího Beníška skončil v rukavicích brankáře. Na skóre už se nic nezměnilo. Hosté si odvezli do Roudného zaslouženě tři body. Byli sehranější, přesnější, a to hlavně v koncovce. Lišov se v OP střelecky trápí. Rozhodčí Šibor. ŽK 3:0. Přihlíželo 30 diváků.