Jeho mužstvo totiž jednobrankový náskok neudrželo a nakonec si Brno vezlo ze Soukeníku výhru 2:1.

V první půli jste hráli moc dobře, přesto jste nakonec prohráli. Hodně to mrzí?

Samozřejmě, že když můžete proti exligovému mužstvu vyhrát, tak taková porážka mrzí. Zvlášť, když po poločase vedete 1:0. Je to velká škoda.

První poločas jste vyhráli díky gólu, který jste dal právě vy. Jak k tomu došlo?

Nám se povedla akce podél pravé lajny, kde Vukadinović obešel jednoho hráče Brna, nahrál to před bránu, ke mně se to trošku se štěstím odrazilo a já už to neměl moc těžké. Akorát jsem míč jen zblízka dorazil do brány.

Je to hezký pocit, dá gól mužstvu, které ještě na jaře hrálo v první lize?

Určitě to bylo hodně příjemné, stokrát radši bych ale ten gól vyměnil za vítězství celého týmu. Tím spíš, když ještě máte takovou loženou šanci, jakou jsem měl za stavu 1:0 já. To mrzí dvojnásob.

Čím si vysvětlujete, že jste po té ideální přihrávce od Kostečky nedokázal míč lépe umístit?

Jak říkám, byla to obrovská šance. Navíc jsem měl hodně času, aspoň co mi říkali kluci, ale já nezareagoval správně. Mohl jsem si to spíš připravit, kdybych měl víc doteků, asi bych to řešil jinak. Jenže já to vystřelil zbrkle na jeden dotek. Určitě by se to mělo proměňovat.

Kde podle vás byla příčina, že se ve druhé půli obraz hry tak změnil? Báli jste se o vítězství, anebo se soupeř tak zlepšil?

Řekl bych, že jsme se báli hrát. Mysleli jsme si, že to za stavu 1:0 ukopeme, anebo ještě přidáme druhý gól, a zbytečně jsme zalezli. Pak jsme dostali hloupý gól, poměrně z velké dálky, a pak už jsme se báli hrát nahoře. Už to byla, ne snad křeč, strach o výsledek ale určitě. Je to škoda, ten zápas jsme měli vyhrát.

Zatím hrajete proti zažitým zvyklostem – venku jste dvakrát vyhráli, ale doma ze dvou utkání ani bod…

Pochopitelně, že nás to moc mrzí, protože právě doma před svými fanoušky bychom měli bodovat. Zvlášť, když vám jako dneska přijde tisíc diváků, to je paráda. O to víc to mrzí, když tu bylo tolik lidí. Doufám, že příští kolo doma to s Čáslaví napravíme.