Venku prohrála jak Hluboká B, tak Nové Hrady a jejich ztráta na vedoucí Roudné B v tabulce narůstá.

TÝN B – NEMANICE 8:1 (5:1) – Domácí, posíleni o dva pendly z áčka, začali velmi svižně. Už ve 3. min. šel sám na brankáře Štos, ale nedal. Za chvíli domácí Klička rozehrál trestný kop a Vařil hlavou otevřel skóre. V 7. min. Spěvák střílel tvrdě, ale těsně vedle a v 10. min. Spěvák trefil z trestného kopu tyč! Po čtvrthodině se Týnu povedl rychlý protiútok, Štos vysunul Vařila a Týn vedl 2:0. V 19. min. Bahleda posunul míč opět na Vařila a ten dokonal čistý hattrick. Hosté podnikli ojedinělý protiútok a Kolář z hranice vápna snížil. Ve 26. min. hostům nevyšel ofsajd systém, Klika šel z poloviny sám na branku a zvýšil na 4:1. Ve 40. min se domácím povedla krásná akce na jeden dotek – Klička, Štos, Dobš, gól! Pro domácí tým tím skončil poločas snů. Po přestávce Týnští pokračovali v náporu. Hosté zahrozili v 52. min. střelou Petroviče, kterou Valtr kryl. Poté v 65. min. vyrazil střelu Kličky náhradní gólman Bartoš a z dorážky zvýšil Pečinka na 6:1. To ale nebylo vše. V 76. Vařil z ostrého úhlu dal sedmý gól a v 88. min. po centru Dobše opět Vařil završil zkázu zdecimovaných Nemanic. Rozhodčí Knotek. ŽK 1:0 (Bouda). Přihlíželo 60 diváků.

LIŠOV B – LOKO ČB B 4:3 (3:1) – Utkání začalo svižně, jako by proti sobě ani nenastoupila poslední dvě mužstva tabulky. Už v 5 min. domácí Verner kopal roh a Bouchal hlavou dostal domácí do vedení. V další nadějné šanci Lukáš Vávra hlavou přestřelil, na druhé straně ve 13. min. Kocmich trefil z 20 m břevno domácí branky. Ve 20. min. si domácí Hlas po autu posunul míč do vápna a propálil Síkoru. Ve 24. min. lišovský Petr Vávra prošel do vápna, kde nahrál Hlasovi a ten z úrovně penalty přestřelil. Hosté snížili za pouhé dvě minuty, kdy se z pokutového kopu, nařízeného za ruku Trousila, trefil Harant. Událostmi nabitou desetiminutovku završil domácí Žižka, jenž obral o balon stopera a podél gólmana zvýšil na 3:1. Zanedlouho hostující Fošum z přímého kopu lízl levou tyč, před bránou Lokomotivy zase Žižka ve vyložené šanci zakončil jen do gólmana. Tempo nepolevilo ani po přestávce a hned ve 46. min. Hlas zakončil těsně vedle. V 58. min. hostující Tauber snížil ze závaru na 3:2. Od té chvíle hosté začali být v Lišově lepším týmem, přesto v 79. min. po centru inkasovali od Petra Vávry počtvrté. Hosté nerezignovali, Skála trefil tyč a v 86. min. Tauber využil přečíslení tři na jednoho ke vstřelení kontaktní branky. Šanci na vyrovnání už ale Lokomotiva neměla, a tak vyhráli domácí, kterým vyšel lépe první poločas. Rozhodčí Cibranský, hráno bez karet. Přihlíželo 30 diváků.

H. STROPNICE – ROUDNÉ B 0:4 (0:2) – Hraničář přivítal vedoucí celek OP a po úspěšném vystoupení v Sedleci stál před domácím mužstvem těžký úkol potvrdit bodový zisk. Hosté nastoupili v tradičně silné sestavě a snažili se prosadit chytrou kombinační hrou. V první velké příležitosti se v 6. min. ocitl agilně hrající Bláha, ale ani nadvakrát nepřekonal brankaře Malše Halámku. Další šance domácích přišla v 17. min., kdy centr z levé strany prošel až na malé vápno a nabíhající Smolen netrefil branku. Po této příležitosti udeřili hosté: po trestném kopu Šolce se prosadil hlavou Řežáb. Tato branka přinesla klid na kopačky hostí, zatímco domácí začali ztrácet pevnou půdu pod nohama. Hosté v této fázi hry domácí hráče předčili v aktivitě a vytvořili si několik velmi slibných příležitostí. Hraničář odpověděl tvrdou střelou Szypuly, která šla těsně nad brankou. Závěr prvního poločasu patřil opět hostům a zkušený Šolc prudkou střelou překonal brankáře Koktavého. Do druhého poločasu nastoupili domácí se snahou zkorigovat výsledek. Hra se vyrovnala i zásluhou Roudného, které polevilo v aktivitě, a umožnilo tím domácím, aby se nadechli k náporu. Hraničář však ztroskotal na dobře hrající obraně hostů. Poté přišla 65. minuta, kontroverzní posouzení rozhodčího a kapitán Vogl trefil z trestného kopu růžek domácí branky – 0:3. Po této brance bylo – i přes neutuchající snahu domácích – po zápase. V samém závěru ještě střelou z velké vzdálenosti skóroval hostující Lerch, a stanovil tak konečný výsledek utkaní. Řídil Špelina. ŽK 2:0. Přihlíželo 40 diváků.

HRDĚJOVICE B – N. HRADY 4:1 (1:1) – Posílená domácí rezerva zahájila utkání náporem a ve 2. min. pálil v jasné gólové pozici nad branku Strnad. V 19. min. se domácím vydařila rychlá kombinace po ose Jordán, Strnad, Bárta. Jenže vedoucí branka domácí uspokojila a hosté hru srovnali. Ve 34. min. si na dlouhý Kollmanův nákop naběhl Brousek, narazil Vítězslavu Jelínkovi, jenž nastřelil tyč a sám také uklidil odražený míč za Fajtlova záda. Hosté se chopili iniciativy a mohli jít do vedení v 41. min., kdy šel Dorotovič sám na domácího brankáře, ale mířil vedle. Druhý poločas byl zcela v režii domácích. V 52. min. se na hranici šestnáctky uvolnil Holomel, prudkou střelou nastřelil tyč a odražený míč Bárta podruhé poslal do sítě. V 68. min. se u postranní čáry prosadil Strnad, přihrávkou našel nabíhajícího Bártu a ten dal svůj třetí gól v utkání. V 82. min. hosty podržel Winsberger, když zlikvidoval sólo Berana. V 88. min. nejlepší hráč na hřišti Strnad unikl po pravé straně a ideálně předložil do jasné pozice Teringlovi, jenž pečetil zasloužené vítězství zálohy Hrdějovic. Rozhodčí Feitl. ŽK 1:3. Přihlíželo 30 diváků.

ČT. DVORY B – RUDOLFOV B 2:2 (1:1) – Ve vyrovnaném utkání patřil úvod domácím. Po dvou šancích Kujala a Třísky se v 16. min. ve vápně hostů nejlépe orientoval domácí Janura, zpracoval si dlouhý centr a lobem přes brankáře vstřelil vedoucí gól. Hosté odpověděli ve 33 min., kdy si za domácí obranu naběhl Zach a přesnou střelou po zemi k tyči vyrovnal. I ve druhém poločase patřil úvod domácím a ve 47. min. opět Janura zblízka po závaru před brankou dal na 2:1. Hosté se rychle otřepali a již v 51. min. musel zachraňovat domácí brankář Voneš při střele hostujícího Nováka. V 55. min. vyrobila domácí obrana řadu chyb a výsledkem byl vlastní gól Korandy, kterému sklouzl míč po kopačce. Do konce utkání se hrál oboustranně otevřený a vyrovnaný fotbal se spoustou šancí na obou stranách. Oba celky se snažily strhnout vítězství na svoji stranu. Největší šanci měl domácí Janura, jenž v 86. min. po rohu mířil hlavou přesně k levé tyči, ale hostují brankář byl na místě! Utkání tak skončilo spravedlivou remízou. Rozhodčí Josef Šafránek. ŽK 0:1. Přihlíželo 30 diváků.

VLTAVA ČB – SEDLEC 4:2 (3:1) – Vltava zcela zaslouženě vyhrála, a dál se tak drží v klidných vodách tabulky. Hosté dorazili s notným zpožděním, a zřejmě i kvůli tomu jim úvod utkání vůbec nevyšel. Už v 5. min. vyzval P. Pícha ke skórování Kutu, ten neúspěšně zkoušel obhodit vybíhajícího gólmana, až rozběhlý P. Pícha uklidil míč do zcela prázdné branky. Ve 12. min. vltavský Havránek vyslal povedenou střelu z hranice velkého vápna a bylo z toho břevno. Míč se odrazil těsně před brankovou čáru, kde si jej našel dobíhající Škarda – 2:0! Hosty dostaly do zápasu dobře zahrávané standardní situace. Divokou první dvacetiminutovku zakončil dobře rozehraný roh v podání Reitingera, po němž Zíka snížil na 2:1. Rychlé tempo opadlo a diváci, kteří dali přednost okresní kopané před MS v hokeji, se chvíli nudili. Vltava ale znovu zařadila druhý rychlostní stupeň a výsledkem byl pokutový kop, který proměnil L. Tesař po faulu na pronikajícího Gregora. V prvním poločase musel ještě dvakrát zaskočit na čáře za sedleckého gólmana spoluhráč z pole. Ve druhém dějství se obraz hry nezměnil, nejvíce byl na hřišti vidět domácí O. Kuta, který několikrát vyslal své spoluhráče do vyložených šancí. Nakonec to vzal na sebe, probil se až na roh malého vápna a zvýšil na 4:1. V plejádě zahozených šancí Vltavy vynikl Gregor, jenž ze dvou kroků přestřelil prázdnou branku! Tři minuty před koncem se k odraženému míči dostal ve vápně hostující Zíka a prostřelil vybíhajícího Z. Píchu. Míči ještě pomohl za čáru kanonýr Šindelář. Řídil rozhodčí Jar. Buřič. ŽK 2:1. Přihlíželo 20 diváků.

D. BUKOVSKO – HLUBOKÁ B 2:0 (1:0) – Hlubočtí zřejmě přijeli ve slabším složení, a tak domácí měli v utkání trvalou územní převahu, jen s proměňováním šancí byli na štíru. V prvním poločase si D. Bukovsko vynutilo kýžený tlak, vytvořilo si brankové příležitosti a jednu z nich proměnil dobře hrající Kulman. Do druhé půle domácí nastoupili s cílem vstřelit co nejdřív druhou branku a rozhodnout zápas ve svůj prospěch. Koncovka je ale trápila a hosté zdramatizovali zápas: po chybě gólmana Černého, jenž hodil míč přímo na nohu soupeře, vyrovnal Adam. Černý dostal možnost svou chybu vzápětí napravit, když po chybě obrany zabránil druhé brance ve své síti. Trvalý tlak pak Dolní Bukovsko přece jen korunovalo vítězným gólem záložníka Kulmana v 88. min. K vidění byl tentokrát jen fotbal průměrné úrovně. Pískal rozhodčí Feitl. ŽK 2:2. Sledovalo 80 diváků.