VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Velikonoce na jihu Čech budou plné fotbalu

Jižní Čechy – V mezikrajové soutěži krajských výběrů fotbalových žáků ve Strakonicích mladí reprezentanti Jihočeského kraje v obou věkových kategoriích výrazně přehráli výběry Plzeňského KFS.

6.4.2012
SDÍLEJ:

Karsten Ayong z Dynama ČB přispěl v mezikrajovém utkání žákovských výběrů jižních Čech a Plzeňského kraje třemi góly k výhře mladých Jihočechů 6:1. Foto: Deník/ Jan Škrle

Třináctka ve svém utkání vyhrála 5:1, čtrnáctka 6:1. Hosté uspěli jen v utkání B-týmů třináctiletých 4:6.

„Uspěli jsme i v součtu obou zápasů,“ vyzdvihl trenér jihočeské třináctky Josef Šácha, že i celkové skóre vyznělo 9:7 pro jihočeské naděje. „Bylo vidět, že se kluci viděli po delší době, takže kombinace někdy vázla. Na naší straně ale byla větší kvalita jednotlivců, jmenovitě u střelců našich gólů,“ dodal trenér mladých fotbalistů jižních Čech do 13 let.

Radost svým trenérům udělali hráči jihočeské čtrnáctky. „Z mého pohledu tým podal nejlepší kolektivní výkon za dobu, co u mužstva jsem,“ zářil trenér Radim Hešík. „Úvod prvního poločasu patřil spíš hostům, ale od desáté minuty jsme převzali iniciativu,“ zaznamenal další z trenérů Radim Pouzar.

Výsledky: JčKFS – Plzeňský KFS 6:1 (3:0), Ayong 3, Vo᠆tava, Sazma, Pinc, týmy U13 5:1 (2:1), Drchal 3, Říha, Petřík, týmy U13 B 4:6 (2:1), Lorenc 2, Kolář, Císař.

Přinášíme program fotbalových soutěží na jihu Čech na Velikonoční svátky.

Sobota

II. LIGA: Táborsko – Ústí/L. (Soukeník).

DIVIZE: Čížová – Milevsko (15).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Čkyně – Vodňany, Dražice – Veselí (13.30), Roudné – Soběslav.

I. A TŘÍDA: Vacov – N. Ves/Brloh, Malšice – Osek, Želeč – Sedlice (13), Katovice – Protivín, Planá – Týn, Zliv – Dobrá Voda, Dříteň – Křemže, N. Bystřice – Slavia ČB, Ševětín – Loko ČB, Hrdějovice – Bavorovice, Dačice – Olešník (15), Čt. Dvory – Lišov (10.15).

I. B TŘÍDA: K. Újezd – Roudné B, Netolice – Kaplice B, H. Planá – Č. Krumlov B, Chvalšiny – Větřní, Záblatí – Stachy, Mirovice – Lažiště B, Sousedovice – Zdíkov, Chelčice – Kestřany, Bělčice – Poříčí, Březnice – Albrechtice, Met. Tábor – Záhoří (10.30), Božetice – Řepeč/Opařany, Chotoviny – Bechyně, Sepekov – Větrovy, T. Sviny – Suchdol, Lomnice – D. Bukovsko, Nová Včelnice – Slavonice (Horní Žďár), Ledenice – Chlum, Kard. Řečice – Klikov.LIGA DOROSTU: FC Písek – Doubravka (10.15).

LIGA ML. ŽÁCI: Dynamo ČB – J. Hradec (10 Složiště).

KP DOROSTU: Prachatice – Čt. Dvory (10), Rudolfov – J. Hradec (10), Blatná – Táborsko B (9.30), Vodňany – Soběslav (10).

I. A DOROSTU: T. Sviny – Suchdol (13.30), N. Hrady – Borovany (10), Mladé – Hluboká (10), Protivín – Stachy (10), Vimperk – Volyně (10), Osek – Kestřany (10), Netolice – Čkyně (14), S. Ústí – Dříteň (10), M. Tábor – N. Bystřice (13.30), Veselí – Ml. Vožice (10), Jistebnice – Kunžak (10), Bechyně – Olešník (10).

KP ŽÁCI: Roudné – Č. Krumlov (9.30), Loko ČB – Soběslav (10), Slavia ČB – Blatná (10), SKP ČB – Milevsko (10).

I. A ŽÁCI: Břilice B – Hluboká (9.30 Třeboň), Kaplice – SKP ČB B(9), Větřní – Rudolfov (10), Hrdějovice – H. Stropnice (9), Lomnice – Chýnov (10).

III. LIGA ŽENY: Kaplice – Pavlíkov (14).

KP ŽENY: Protivín – Hradiště (12.30), Borovany – Lažiště (13.30), J. Hradec – Mokré (Tyrš.).

Neděle

KRAJSKÝ PŘEBOR: Kaplice – Třeboň, Jankov – Táborsko C (13.30), Prachatice – Písek B (10.15), Lažiště – Hluboká nad Vlt., J.indřichův Hradec – Rudolfov (Vajgar).

I. A TŘÍDA: Hradiště – Čimelice, Chýnov – Sez. Ústí (Soukeník).

I. B TŘÍDA: Mladé – Frymburk (14), Lhenice – Velešín (15), Jankov B – V. Brod, Vimperk – Strunkovice, Blatná – Vl. Březí, Branice – Borotín (Milevsko), Bernartice – Ml. Vožice, Třebětice – Kunžak (15), Srubec – Borovany.LIGA DOROSTU: Táborsko – Rokycany (14.30 Kvapil.).

LIGA ML. DOROSTU: Táborsko -Příbram (10.15 Soukeník), Písek – Most (14.15).

LIGA ML. ŽÁCI: Táborsko – Rokycany (10 Kvapil.), Písek – Motorlet (10).

KP DOROSTU: SKP ČB – Slavia ČB (10.30), Č. Krumlov – Loko ČB (10), Milevsko – Strakonice (12), Roudné – Břilice (10).

I. A DOROSTU: H. Stropnice – Kaplice (10), Borek – Hrdějovice (10), Zliv – Lišov (14), Větřní – Lomnice (10), Strunkovice – Vl. Březí (14), Katovice – Sedlice (14 S. Hoštice), Bělčice – Vacov (14), Hradiště – Dačice (10 Kluky), Sepekov – Týn (10).

KP ŽÁCI: Břilice – Bechyně (10 Třeboň u haly), Táborsko B – Strakonice (14.30 Kvapil.), Čt. Dvory – T. Sviny (13).

I. A ŽÁCI: Týn – Netolice (10), Protivín – Vacov (10), Osek – Vimperk (10), Vodňany – Volyně (10), N. Včelnice – Suchdol (10 Jarošov), Větrovy – Chotoviny (13), Dražice – Veselí (10), Dačice – S. Ústí (9.30).

Autor: Bohumil Ortman

6.4.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Milan Šmíd kontroluje, zda skluzavky splňují bezpečnostní normy.
10

Milan Šmíd v práci klouže, tobogány má „v malíku“

Na českobudějovické Výstaviště si děti přišly prohlídnout vojáky a jejich techniku.
15

OBRAZEM: Sobota patřila dětem a vojákům

Písek bude mít chytré zastávky

Písek - Kdo využívá v Písku městskou hromadnou dopravu, může se těšit na novinku. Začnou tady totiž fungovat takzvané inteligentní zastávky.

Nevybuchlá puma ležela pod kolejemi 72 let

České Budějovice - Plzeňské seřaďovací nádraží zažilo začátkem května drama s dobrým koncem.

Baráčníci slaví devadesátku

Týn nad Vltavou - Sdružená obec baráčníků již devadesát let udržuje staré české zvyky a tradice, české kroje, české tance, českou řeč a českou píseň. Členů ale ubývá a čítá 86 členů.

AKTUALIZOVÁNO

OBRAZEM: Majáles v Českých Budějovicích vrcholí

České Budějovice - Po tradičním majálesovém průvodu pokračoval v Českých Budějovicích Majáles dalším programem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies