U17 – Česká liga dorostu B (20. kolo): FK Ústí nad Labem - FC Písek 4:2 (1:1). Sedmnáctka odehrála na severu Čech dobré utkání. Hrálo se nahoru – dolu a šance si vytvářeli i písečtí hosté. Zápas rozhodla třetí branka domácích, která padla za stavu 2:2 z přímého volného kopu, a Jihočeši na ni již nedokázali zareagovat. Po utkání vládla v píseckém táboře spokojenost s předvedeným výkonem, ale šance alespoň na bod tu byla.

Branky: 9. Smutný, 53. Turek, 59. Jakš, 77. Kunc – 28. Jindrle, Bartoš. Sestava FC Písek: Krt - Říha, Bartoš, Jiskra (71. Peroutka), Touš (41. Mařík), Jindrle (56. Sládek), Rajzl, Hrdlička, Tesař, Vítovec, Gažík.

U16 – Česká liga dorostu B (20. kolo): FK Ústí nad Labem - FC Písek 2:6 (1:3). Tým U16 nevstoupil do utkání v Ústí nad Labem příliš dobře, když vinou neplnění předzápasových pokynů hned ve 4. minutě inkasoval. Poté však šestnáctka zabrala, začala hrát podle naordinované taktiky a na hřišti dominovala. V sestavě se objevili také hráči U15, kteří se mezi staršími hráči rozhodně neztratili. Jakub Kortan, který naskočil do druhého poločasu, navíc nadchl individuální akcí, při níž obešel pět fotbalistů soupeře a podílel se na šesté brance Písku.

Branky: 4. Klaser, 48. Klaser – 24. Jan Volf, 25. Sládek, 27. Frček, 44. Kvasnička, 72. Jan Volf, 80. Jan Volf. Sestava FC Písek: Pícha (41. Lalák) - Mikeš, Jakub Volf, Jizba, Novotný - Přibyl, Kvasnička (61. Bartoš), Sládek, Jan Volf, Dvořák (52. Kortan) - Frček.