Gulašovi se nelíbil laxní začátek

České Budějovice – Žádný gól nedal, na ten jediný přihrál Pavlu Kašpaříkovi. Taková byla bilance nejproduktivnějšího hráče Mountfieldu Milana Gulaše v úvodním čtvrtfinále proti Vítkovicím (1:3).

4.3.2011

Milan Gulaš.Foto: Deník/ Václav Pancer

Kde byla příčina porážky?

Řekl bych, že jsme do utkání vstoupili laxně, přestože jsme byli stoprocentně nabuzeni. Možná to bylo způsobeno větší nervozitou. Naše hra byla hodně upracovaná a nebylo to ono. Na druhou stranu tam byly z naší strany tři tyčky. Kdyby to byly góly, tak mohl být vývoj zápasu úplně jiný. Série se hraje na čtyři vítězství, takže nic není rozhodnuté.

Jak jste viděl gólovou situaci, kdy jste přihrával Pavlu Kašpaříkovi?

Od třetí třetiny jsme stáhli hru na tři lajny, takže jsme se dostali do tempa a soupeře zatlačili. Nahrál jsem Pavlovi zpoza branky a on to tam dal, i když byl pod tlakem. Možná jsme se měli víc tlačit do koncovky a hrát jednodušeji.

Před první přestávkou jste zamířil do kabiny o čtyři minuty dříve. Co se přihodilo?

S Lukášem Květoněm jsme současně padli do střely a zachytili jsme se o sebe noži bruslí. Měl jsem strženou hranu, takže jsem musel do šatny.

Autor: Pavel Kortus

4.3.2011 VSTUP DO DISKUSE

Masopust v Plavu má nového rychtáře
34

OBRAZEM: Plavský masopust má nového rychtáře

Masopustní průvod v Pištíně začal v sobotu v místní hospodě, kde byl sraz masek.
7

OBRAZEM: V Pištíně vyrazili na obchůzku po guláši

DOTYK.CZ

Chystá se bič na soukromé lékaře

Soukromých ambulancí je jako hub po dešti. Zbytečně prodražují výdaje pojišťoven, tvrdí ministerstvo zdravotnictví. Očaři, plicaři nebo ortopedové totiž často pracují „dvoukolejně" – kromě soukromé ambulance mají i úvazek v nemocnici. Podle vedení resortu si odtud „vyzobávají" nejlukrativnější pacienty. To zarazíme, plánuje poradce ministra Roman Prymula.

Užiji si to, tvrdí gólmanská jednička hokejistů Motoru pro play off Petr Kváča

České Budějovice – V devatenácti letech jde Petr Kváča jako gólmanská jednička hokejistů ČEZ Motoru do klíčové fáze sezony. Tou je play off první WSM ligy a případně i baráž o extraligu. „Nervózní nejsem. Užiji si to," neskrývá talentovaný mladík zdravé sebevědomí.

Čáp Kostelníček už opět klape v Dubném

Dubné /VIDEO/ -  Hlasitým klapáním ohlásil v sobotu ve 14 hodin 44 minut a 42 vteřin čapí samec z Dubného svůj návrat ze zimoviště (tento čas ukázala webkamera, která hnízdo sleduje). Zřejmě byl opět prvním, který se v regionu objevil.