VYBERTE SI REGION

Gulašovi se nelíbil laxní začátek

České Budějovice – Žádný gól nedal, na ten jediný přihrál Pavlu Kašpaříkovi. Taková byla bilance nejproduktivnějšího hráče Mountfieldu Milana Gulaše v úvodním čtvrtfinále proti Vítkovicím (1:3).

4.3.2011

Milan Gulaš.Foto: Deník/ Václav Pancer

Kde byla příčina porážky?

Řekl bych, že jsme do utkání vstoupili laxně, přestože jsme byli stoprocentně nabuzeni. Možná to bylo způsobeno větší nervozitou. Naše hra byla hodně upracovaná a nebylo to ono. Na druhou stranu tam byly z naší strany tři tyčky. Kdyby to byly góly, tak mohl být vývoj zápasu úplně jiný. Série se hraje na čtyři vítězství, takže nic není rozhodnuté.

Jak jste viděl gólovou situaci, kdy jste přihrával Pavlu Kašpaříkovi?

Od třetí třetiny jsme stáhli hru na tři lajny, takže jsme se dostali do tempa a soupeře zatlačili. Nahrál jsem Pavlovi zpoza branky a on to tam dal, i když byl pod tlakem. Možná jsme se měli víc tlačit do koncovky a hrát jednodušeji.

Před první přestávkou jste zamířil do kabiny o čtyři minuty dříve. Co se přihodilo?

S Lukášem Květoněm jsme současně padli do střely a zachytili jsme se o sebe noži bruslí. Měl jsem strženou hranu, takže jsem musel do šatny.

Autor: Pavel Kortus

4.3.2011 VSTUP DO DISKUSE

Derby s Mountfieldem je pro Jihočechy vždy velkou motivaci

Pardubice – Extraligoví junioři Motoru po třech porážkách plně bodovali v Pardubicích, kde vyhráli 2:1.