JIHLAVA – HC ČB 3:2 p.p. (1:0, 0:2, 1:0 – 1:0), za hosty Přibyl 2. Po neurovnané první třetině Jihočeši byli ve druhé části lepším mužstvem a dvěma góly z hole Přibyla obrátili skóre. Ve třetí části pro změnu tahali za delší konec Jihlavští a z dobře sehrané přesilovky vyrovnali. „V prodloužení šel domácí tým důrazněji za vítězstvím a uspěl,“ připustil asistent trenéra HC ČB Václav Červený.

BRNO – HC ČB 3:2 p.p. (1:2, 0:0, 1:0 – 1:0). Za hosty Babka, Rousek. Hned v úvodní minutě se České Budějovice ujaly vedení. „Proměňování brankových příležitostí ale v zápase nebylo naší silnou stránkou,“ podotkl Václav Červený. Šance, která se zrodila těsně před prvním klaksonem, podle něj volala po gólu!

Od druhé třetiny Jihočeši hráli nezodpovědně v obraně a mohli děkovat brankáři Bláhovi, že neinkasovali. Ve třetí části hosté působili poněkud bázlivým dojmem, dovolili Brnu vyrovnat a na začátku prodloužení obdrželi gól po hrubé individuální chybě. „Vůbec se nám nedaří přesilovky a nevycházejí nám koncovky zápasů, kde hráčům chybí více psychické odolnosti,“ uvedl asistent.