Písek - Benátky 2:1 (2:0, 0:0, 0:1) – Domácí začali náporem a již v šesté minutě se ujali vedení Mikeskou, když využili přesilovku. V 10. minutě potvrdil vedení hezkou brankou Kica. Hosté se snažili nepříznivý stav změnit, ale domácí brankář Kubiš byl perfektní.

Druhá třetina byla dramatická, obě mužstva bojovala ze všech sil, ale hra byla přerušována častým vylučováním 7:9). Domácím se zranil obránce Procházka, po ošetření již nemohl nastoupit, takže domácí hráli jen se čtyřmi obránci. Na skóre se nic nezměnilo. Ve třetí třetině začali hosté přesilovkou, domácí se ubránili, Mikeska ujel sám na branku hostí, ale brankář Bárek kryl. V 50. minutě ujel Skořepa, na druhé straně brankář Kubiš zlikvidoval.
V 60. min. snížil Nedbal na konečných 2:1 v power play. Domácí se třemi útoky a třemi obrannými řadami proti kompletnímu mužstvu hostí zasolouženě vyhráli.

Branky: 6. Novák (Mikeska), 10. Kica - 60. Kocman (Svoboda). Rozhodčí Pešina– Fiala, Flégl, 430 diváků. Vyloučení 13:15, navíc Svoboda a Nedbal (Ben) po 10.

Písek: Kubiš – Burkoň, Svoboda, Míka, Kořánek, Kica – Kříž, Řehoř, Mikeska, Procházka, Novák – Kalečík, Hovora, Kašpar, Mošovský – Pošmourný, Nykodém, Filipi. Trenér Rybáček. (sm)

Tábor - Pelhřimov 3:3 (1:0, 1:2, 1:1 - 0:0) – Domácím zachránil alespoň bod dvě minuty před koncem Trieb, v prodloužení už branka nepadla.
Branky: 20. Chaloupka (Ševčík), 25. Kocar, 58. Trieb - 21. Beránek (Ondráček), 25. Ondráček (Tecl), 54. Vácha. Rozhodčí: Ondřej – Matějček, Dančišin. Vyloučení: 7:10 , navíc Chaloupka (Tá) 2+2, využití: 1:1, oslabení: 1:0, diváků: 480.

Velké Meziříčí - Jindřichův Hradec 2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
– V souboji dvou celků ze spodu tabulky příliš branek diváci neviděli, domácí rozhodli o své výhře již v první třetině.

Branky: 6. Prachař (Adamec), 13. Sobotka (Krča, Pálka) - 12. Novotný (Král, Ton).

Kolín - Milevsko 1:6 (0:2, 0:3, 1:1) – Milevsko vedlo v poslední třetině již 5:0 na ledě sousedícího týmu v tabulce a potvrdilo, že venku hrát opravdu umí.

Branky: 47. Grill (Kubišta, Hrčka) - 1. Šulčík (Šperger), 20. Šperger (Šulčík), 36. Suchánek (Fořt), 37. Štefan (Štych), 40. Šperger (Ulman), 58. Šulčík (Štych).