Hokejisté Motoru nadále tápou, nebodovali ani na ledě posledního Mostu

Most – Ve 22. kole první ligy prohráli hokejisté Motoru České Budějovice na ledě posledního celku tabulky Mostu 3:5.V sobotu čeká Jihočechy domácí duel s Ústím nad Labem (16).

13.11.2013 5

Dominik Halmoši v brance Motoru.Foto: Deník/ Jaroslav Sýbek

Českobudějovickým hokejistům se v poslední době nedaří a potvrdilo se to i na ledě jednoho z nejslabších týmů soutěže.

Hosté přijeli na sever bez zraněného obránce Vráblíka, další bek Posmyk okusil extraligu v Litvínově. Jejich místo zaujal plzeňský pendl Boháč a v útoku nastoupil další hráč Plzně Pitule.

Úvodní třetina nabídla vyrovnaný a spíše opatrný hokej s minimem šancí. Oba soupeři jednou nastřelili brankovou konstrukci. Nejprve mířil v 6. min. do tyče z ideální pozice hostující Vaniš, o čtyři minuty nastřelil domácí Smolka z trestného střílení pro změnu břevno.

Góly začaly padat až po změně stran. Ve 28. min. vypálil v přesilovce od modré obránce Čížek a Most šel do vedení. Druhý gól přišel o pouhé tři minuty později, když se zblízka prosadil Písařík.

S Jihočechy to v té chvíli nevypadalo vůbec dobře. Ale zmobilizovali síly a a soupeři přišpendlili před jeho branku. Gólmana Horáka však nepřekonal Skuhravý, po přečíslení neuspěl ani Melka. Hosté se dočkali až ve 39. min, kdy se přesně do horního růžku mostecké klece trefil Kotalík.

Nápor hostí pokračoval i v závěrečné třetině. Jenže ve 48. min. zvýšil Tauš z ojedinělé akce na 3:1 a bylo zle. Ferebauer sice ještě nastřelil tyč, ale definitivně rozhodl ve vlastním oslabení Bojer. Kuchejda už stačil jen snížit.  Při power play hostí skóroval do prázdné branky Tauš, definitivně pak skóre uzavřel na 5:3 Ferebauer.

Branky a nahrávky: 28. Čížek (Pavelka, Slavíček), 31. Písařík (Sedláček, Tůma), 48. Tauš, 53. Bojer (Tauš), 60. Tauš (Bojer) – 39. Kotalík (Moravec, Melka, 57. Kuchejda (Ondřej), 60. Ferebauer (Ondřej, Rob).
Vyl. 5:3, navíc host. Šperger 10 min., využ. 1:0, v osl. 1:0. Rozhodčí: Jílek – Rozlílek, Svobodová. Diváci: 514.
Motor:  Halmoši – J. Novák, Kříž,  Chmelíř, Moravec, Boháč, Prokop, Pavlíček – Kotalík, Melka, Skuhravý – Ondřej, Šachl, Kuchejda – Třetina, Pitule, Šperger – Ferebauer, Rob, Vaniš – Bárta. Trenéři Bělohlav a Jágr.

Autor: Pavel Kortus

13.11.2013 VSTUP DO DISKUSE 5

Takhle to vypadá, když mají policisté den blbec.
AUTOMIX.CZ
45

Policie v nesnázích: kuriózní nehody strážců zákona

V Českých Budějovicích na Buskers festu vystupuje třeba Gus Ring, který sem přijel až ze Švédska.

Ohlédnutí za Buskers festem

Skvělé jaro, Lokomotiva zaparkovala ve středu tabulky

České Budějovice - Na podzim udýchaná mašinka, na jaře svižný rychlík. Českobudějovická Lokomomotiva v I.A třídě dojela do cíle suverénně.