Po dvou vyrovnaných třetinách hosté propadli v té třetí, kterou prohráli 0:3. Motor nastoupil tentokrát s Kváčou v brance a hned v úvodu zápasu mohl otevřít skóre Rob. Jenže nedal a uhodilo na druhé straně. Střelu Kloze dorazil do branky Vrdlovec.

Za pouhých 26 vteřin vyrovnal po hrubici domácího gólmana Soukupa Nouza a krátce po změně stran otočil skóre kapitán Květoň.

Jenže pak už stříleli jen Ústečtí. Ještě ve druhé třetině se od modré trefil Kasík, ve třetí se prosadil ve skrumáži Kloz a čtvrtý gól přidal po Kváčově chybě ve vlastním oslabení Moučka. V poslední minutě pečetil domácí výhru Bernard.

Branky a nahrávky: 10. Vrdlovec (Kloz, Roubík), 24. Kasík (Husák, Roubík), 45. Kloz (Vrdlovec, Roubík), 50. Moučka (Dalecký, Přindiš), 60. Bernad (Vágner) – 11. Nouza, 21. L. Květoň (Pajič, Žovinec). Vyloučení: 6:6 (navíc dom. Brož 10 min.), využití: 2:0, v oslabení: 1:0. Rozhodčí: M. Novák, Místecký – M. Biedermann, Janíček. Diváci: 607.
ČEZ Motor: Kváča – Suchánek, Mucha, Fillman, Žovinec, Vráblík, Pýcha, Zíb – Nouza, Jos. Straka, M. Heřman – Čermák, Pajič, L. Květoň – Žálčík, Rob, Chovan – Guman, Škoda, Kuchejda – Babka. Trenéři: Stavjaňa a Štrba.