Kladno dalo tři góly, Motor ani jeden: 3:0

Kladno - Jasným šlágrem pondělního kola (37.) WSM ligy byl souboj Kladna s českobudějovickým Motorem. Domácí vyhráli 3:0. Ve středu se odehraje další šlágr. A znovu u toho bude Motor. Do Č. Budějovic přijede jihlavská Dukla. Začátek atraktivního zápasu bude tradičně v 17.30.

4.1.2016

Michal ŠvihálekFoto: Deník/ Jan Škrle

Jasným šlágrem pondělního kola (37.) WSM ligy byl souboj Kladna s českobudějovickým Motorem.
Domácí tým se v deváté minutě dostal do vedení. Střelcem gólu byl Stach, který pohotově a šikovně tečoval nahozený puk a poslal Kladenské do vedení. Gába pak musel likvidovat málokdy vídanou situaci. Jeho obránci propadli a Dvořáček s Redlichem upalovali sami na českobudějovického brankáře. Ten udržel jihočeské akcie nad vodou. Nejblíž ke skórování byl v první třetině Pajič, jenže ve slibné palebné pozici neměl dobře seřízenou mušku. Na vyrovnání mohl pomýšlet také Vráblík, jenže Mensator v kladenské brance si dokázal poradit, i když měl při zákroku víc štěstí než rozumu.
První třetina se odehrávala v režii domácího celku, Jihočeši se do útočné třetiny tlačili převážně v přesilovkách. Výhodu početní převahy si vyzkoušeli také hráči Kladna. A jejich aktivita byla odměněna hned dvěma góly. Nejprve Pitule a pak Kindl vytáhli skóre po dvou třetinách až na stav 3:0. Do zápasu se Motor mohl vrátit po Vráblíkově nahození, ale zvonila jen tyč.
Kladno vyhrálo 3:0.
Ve středu se odehraje další šlágr. A znovu u toho bude Motor. Do Č. Budějovic přijede jihlavská Dukla.
Začátek atraktivního zápasu bude tradičně v 17.30.

Kladno - Motor ČB 3:0 (1:0, 2:0, 0:0), branky a nahrávky: 9. Stach (Nash, Kindl), 39. Pitule (Ptáček, Repe), 40. Kindl (Zajíc). Rozhodčí: Würtherle – Krátký, Svoboda
Diváci: 3193.

Kladno: Mensator – Nash, Repe, Gutwald, Růžička, Zajíc, Ptáček, Kehar – Machač, Skuhravý, Rudovský – Kindl, Stach, Bílek – Dvořáček, Pitule, Redlich – Horna, Miura, Strnad – Hajný.
ČEZ Motor České Budějovice: Gába – Kříž, Kolmann, Suchánek, Vráblík, Bohunický, Žovinec, Klinecký – Květoň, Pajič, Chovan – Nouza, Straka, Kuchejda – Marek, Rob, Babka – Guman, Mikyska, Švihálek – Žálčík.

Autor: Kamil Jáša

4.1.2016 VSTUP DO DISKUSE

Sedmiletý Adam je šampiónem republiky

Vlastimil Dostálek

Vítězná premiéra trenéra Jelínka, ČEZ Motor veze z Litoměřic tři body

Lehké zranění ze současného odbočování a předjíždění

Litvínovice – Ke kolizi dvou vozidel došlo v neděli odpoledne na silnici pod fotbalovým hřištěm. Na vině jsou podle policie oba řidiči. První chtěl odbočit doleva, zatímco druhý ho již předjížděl. Střet skončil lehkým zraněním a poučením. Řidiči si už budou pamatovat, že při přejíždění do levého pruhu je nutné ujistit se, zda nás už někdo nezačal předjíždět. A naopak – sledovat, zda vůz, který hodláme předjet, nesignalizuje změnu směru jízdy.

Hledá se ukradená motorka

České Budějovice – Majitel černé motorky značky SYM AZ s registrační značkou 7C3 3404 nemá na čem jezdit. Jeho zaparkovaný dopravní prostředek mu někdo v sobotu ukradl v ulici Slunečná. Svědkové, kteří motorku po krádeži viděli nebo mají informace, kde by se mohla nacházet či kdo na ní odjel, nechť volají na 158.

Dokončit cyklostezku stihnou možná dřív

Zliv – Řidiči mířící do Zlivi si konečně oddychnou, cyklisté a chodci ze zas budou moci už zanedlouho bezpečně procházet po jindy frekventované silnici. Do finále totiž míří práce na nové cyklostezce vedoucí právě kolem hlavní silnice na Zliv a bude končit u odbočky na Vondrov.