České Budějovice – Hokejisté ČEZ Motoru včera vstoupili úvodním zápasem do čtvrtfinále play off první WSM ligy proti Přerovu vítězstvím 5:4. Stalo se tak v prodloužení a v sérii se ujali vedení 1:0.

Již dnes je na pořadu druhý zápas. Jeho začátek je v Budvar aréně v 17.30. ČTĚTE TAKÉ: Zubry zkrotili na úvod čtvrtfinále až v prodloužení, vítězný gól dal Luboš Rob

Program čtvrtfinále:1. zápas – včera Motor ČB – Přerov 5:4 2. zápas – dnes: Motor ČB – Přerov (17.30) 3. zápas čtvrtek 2.3.: Přerov – Motor ČB (18)
4. zápas – pátek 3.3.: Přerov – Motor ČB (18)
příp. 5. zápas – pondělí 6.3.: Motor ČB – Přerov (17.30)
příp. 6. zápas – středa 8.3.: Přerov – Motor ČB (18)
příp. 7. zápas – pátek 10.3.: Motor ČB – Přerov (17.30)
Ostatní čtvrtfinálové dvojice: Jihlava – Frýdek-Místek, Kladno – Ústí n. Lab., Slavia Praha – Třebíč.

Čtvrtfinále se hraje na čtyři vítězné zápasy. Ve čtvrtek a v pátek se budou hrát v Přerově třetí a čtvrtý duel. Začátky jsou shodně v 18 hodin.

Pokud by nebylo rozhodnuto ve čtyřech zápasech, pokračovalo by se za týden v pondělí od 17.30 v Českých Budějovicích. Šesté utkání by hostil ve středu 8. března Přerov a za vyrovnaného stavu 3:3 na zápasy by se rozhodovalo v pátek 10. března znovu na jihu Čech (17.30).