Hokejisté českobudějovického Motoru po pondělním vítězství v Litoměřicích nastoupili znovu na ledě soupeřů. Tentokrát změřili síly v Praze se Slavií.
Do vedení šli domácí. Běžela teprve 5. minuta, když se do střelecké listiny zapsal Nedvídek. Asistovali mu Endál a Krejčík. Vyrovnat se do první přestávky Motoru v Praze nepodařilo.
Zato druhou třetinu odstartoval Motor obrovským náporem. Ve 22. minutě byl na konci pěkné akce Crowder, asistenci rozhodčí připsali Pýchovi. O malou chvíli mohlo být mezi jihočeskými fanoušky ještě veseleji. Jenomže Pavlin ve výhodné pozici nedokázal překonat brankáře Frodla.
Druhá třetina nabídla boj, který mohl na stranu Slavie převážit Endál. Kváča mu však puk do branky dotlačit nedovolil. Právě Endál ale byl za svoji aktivitu odměněn přesně 104 vteřiny před druhou sirénou. Bodující byli stejní hráči jako u prvního gólu, jen zakončovatelem, který tečoval puk mezi Kváčovy nohy, byl právě Lukáš Endál – 2:1.
Také ve třetí třetině byli Jihočeši aktivnější. Vlčkova kličkovaná ale ke gólu nevedla. Hodně blízko byl Motor vyrovnání v 54. minutě. Po ráně Pavlina zvonilo břevno. V přesilovce hosté nevyrovnali, nepodařilo se to ani při hře bez brankáře, kdy dokonce Motor měl šanci hrát v šesti proti čtyřem.
Slavia vyhrála 2:1.

Slavia Praha - ČEZ Motor ČB 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)