Jihočechům se po první čtvrtině podařilo ujmout vedení, které drželi i v poločase.

Pak ale USK zabojovalo a dokonce se dostalo do vedení. Hosté se však nepoložili. Nápor soupeře odrazili, hlavně díky Traceymu a tentokrát i Fröhdemu, který přidal 7 bodů za pouhé 2 minuty a v 6. min. čtvrté čtvrtiny Lvi opět vedli.

Jihočeši dominovali na doskoku, kde posbírali hned 40 (13 útočných) doskoků oproti 29 domácím. Lvi dále příští středu hrají v Ostravě.

11. kolo Matonni NBL: USK Praha – J. Hradec 75:84 (22:24, 34:40, 58:56)

Body: Mareš 18, Chán 16, Slavík 12, Šotnar 9, Votroubek 7, Feštr 5, Fait a Vocetka 4 –

Vošlajer 17, Tracey 14, Rolls 12, Fröhde 10, Novák P. a Aušprunk 9, Ringgold 8, Pavlík 5. Rozhodčí: Kučera, Znamínko, Heinrich. Fauly: 18:19. Trestné hody: 15/13 – 19/11. Trojky: 6:9.