Druhý zápas finálové série rozehrál na straně Jihostroje smečař Kuliha, mladší Kraffer zůstal na lavičce.

Kladno začalo náporem, brzy si vypracovalo pětibodové vedení. Především Křesťan vynikal razancí: 14:9. Náskok domácím stačil na zisk prvního setu.

V průběhu druhého setu se Jihočeši probudili, přidali úspěšné servisy (Gevert, Habr, Michálek), a najednou se karta otočila: 9:13. Hosté druhý set kontrolovali a dotáhli ho k vítězství.

Po změně stran uhráli kladenští Hýský a Křesťan těžké útoky a domácím dával klid tříbodový náskok. Hosty bodově posunoval Chilan Gevert. Bitvu o třetí set ukončil esem Hietanen.

Za stavu 3:6 se Jihostroji zranil Kryštof a tým musel pokračovat bez reprezentačního libera. Smůla seletos drží Č. Budějovic nevídaně.

Kryštof to sice zkusil, ale nahradit ho musel Fila. Mužem setu byl nahrávač Filip Habr. Jeho série skvělých servisů zařídila pátý set.

Naposledy se strany otáčely za stavu 8:6. Hosté ještě snížili ze 14:11 na 14:13, ale poslední slovo měl Křesťan.

Kladno - Jihostroj ČB 3:2 (20, -20, 20, 16, 13), čas 132 minut.
Rozhodčí Rychlík, Krtička.
Jihostroj ČB: Habr, Gevert, Michálek, Kuliha, Mach, Sobotka - libero Kryštof (Todua, Kraffer, Fila). Trenér Dvořák.
Kladno: Van Harlem, Křesťan, Zajíček, Syrůček, Hýský, Hietanen - libero Sparidans (Dillien, Trojan). Trenér Fortuník.