Oproti sobotnímu utkání v Havířově tentokrát roli favorita zvládly a vyhrály 3:0.

Už od prvních úderů do míče ukazoval Jihostroj svou sílu. Po první sérii na podání nahrávače Michala Sládečka se dostal do vedení 9:1, ale hosté dokázali kus z náskoku ukrojit (13:8). Domácí tým měl nad sítí jasnou převahu, dobře bránil a při druhé sérii slovenského nahrávače si opět pojistil vedení (21:14). Koncovku dohrál s přehledem.

I v následující sadě určovali tempo hry českobudějovičtí hráči, kteří svým podáním hodně komplikovali hostům přípravu k dobrému útoku. Ve hře zůstal na smeči Petr Michálek, jenž na konci druhého setu střídal nevýrazného Miroslava Čajana. Naopak trenéru Šmejkalovi ani tři střídání nepomohla, rozjetou jihočeskou mašinu v bodové šňůře nic nezastavilo.

Ve stejném stylu pokračoval i set třetí. Jihostroj kvalitním podáním soupeři hodně ztěžoval hru a sbíral jeden blok za druhým. A proti obraně Benátek se snadno prosazoval. Avšak mistrovi se hosté přiblížili nejvíce, když se dostali na rozdíl jednoho bodu (9:4, 13:11, 18:17). Na dostřel se drželi až do koncovky setu, ale přes domácí celek se ve skóre už dostat nedokázali.

Č. Budějovice – Karbo Benátky n.J. 3:0 (19, 9, 22)

Čas: 64 minut, 500 diváků, rozhodčí: Meruna, Rychlík – Sokol, Janoušek.

Č. Budějovice: Sládeček, Motys, Čajan, Fila, Sukuba, Mach, libero Habada - Michálek, Fila. Trenér Petr Brom.

Benátky: Řezníček, Dlouhý, Dittrich, Starý, Kvasnička, Němeček, libero Metelka – Junek, Břicháček, Michálek, Kohlmann. Trenér Zdeněk Šmejkal.

Petr Brom: „Chtěli jsme dva body, dva body máme. Jsme spokojení.“
Zdeněk Šmejkal: „Hanebný ustrašený výkon, Budějovičtí nás přehráli ve všech činnostech. K tomu zápasu se moc říct nedá.“