Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Třicátého osmého ročníku se zúčastnili i Jihočeši

7.7.2011
Fotogalerie
5 fotografií

Rally Bohemia má za sebou už 38. ročníkFoto: Deník/Ján Honza

Osmatřicátý ročník Rally Bohemia vyhrál Belgičan Freddy Loix na voze Škoda Fabia S2OO. Do čela se dostal, když odstoupil ze závodu pro poruchu na elektrice vedoucí jezdec soutěže Roman Kresta. Na druhém místě skončila česká posádka Valoušek - Hrůza a na třetím místě posádka Arazím -Gál. Soutěže se zúčastnily i posádky z Jihočeského kraje. Hodaň s Poláčkem z AMK Český Krumlov skončili v celkovém pořadí na 37 místě, posádka Sojka - Kaločaj pro technickou závadu závod nedokončila. (hon)

Autor: Redakce

7.7.2011 VSTUP DO DISKUSE

Barbora Havlíčková o víkendu ještě získala tři tituly Mistryně ČR a zítra odlétá na MS do Lahti.

Bára Havlíčková zítra letí do Lahti

Malá lvice Shina

Před měsícem narozené lvíče čeká křest

Zubry zkrotili na úvod čtvrtfinále až v prodloužení, vítězný gól dal Luboš Rob

České Budějovice – V úvodním čtvrtfinále play off první WSM ligy vyhráli hokejisté ČEZ Motoru nad Přerovem 5:4 v prodloužení a v sérii se ujali vedení 1:0. Druhý zápas se hraje v Budvar aréně v pondělí (17.30).