VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Představujeme prvňáčky z Máj II

České Budějovice - S redakčním fotoaparátem jsme se tentokrát vypravili na Základní školu Máj II v Českých Budějovicích. Čekáme i na snímky vašich prvňáčků. Máte-li snímek žáků některé z prvních tříd, do nichž jsme zatím nestačili zavítat, pošlete nám jej i se jmény školáků na e-mailovou adresu: redakce.ceskobudejovicky@denik.cz.

31.3.2016
SDÍLEJ:

Prvňáci z českobudějovické ZŠ Máj II.Foto: Deník

1. A Základní školy Máj II

ZŠ Máj II - 1.A

Matematika, tělocvik, psaní, to všechno baví děti z 1. A Základní školy Máj II v Českých Budějovicích. Na fotce jsou s třídní učitelkou Janou Hůdovou v první řadě zleva Bára Sukdolová, Zuzana Strádová, Jan Souček, Tomáš Kučera, Noel Bouše, Ondřej Dušek, Jan Havelka a asistentka pedagoga Jana Žáčková. 
V dolní řadě sedí Barbora Poláková, Matouš Veselý, Veronika Cichrová, Nina Verboon, Vojtěch Kaštovský, Lenka Kozáková. Na fotce sice nejsou, ale do třídy chodí také Lucie Blažková a Tereza Polívková. 

1. B Základní školy Máj II

ZŠ Máj II - 1.B

Do dvaceti už umí počítat děti z 1. B Základní školy Máj II, kde na ně první zářijový den čekala třídní učitelka Věra Černá. Na fotce jsou s ní v horní řadě Matyáš Tomka, Michaela Bromová, Jakub Trousil a Matěj Kmínek. V dolní řadě sedí Kristýna Horáková, Andrea Outlá, Liliana Karfíková, Judita Vostrovská a Lucie Hrachová. Na fotce sice nejsou, ale do 1. B chodí také Kristián Baláž, Jakub Kluzák, Petr Křížek, Tereza Markovičová a Jan Zeman. 

1. C Základní školy Máj II

ZŠ Máj II - 1.C

Celkem osmnáct dětí usedlo v září do školních lavic v 1. C Základní školy Máj II. Na fotce jsou s třídní učitelkou Ivanou Šlemendovou v horní řadě zleva: Petr Nechtigal, Šimon Javný, Petr Jíša, Felix Benda a Dominik Zhukov. V dolní řadě jsou Renáta Cachová, Veronika Miľová, Vanesa Horáková, Andrea Fialová, Michaela Chvojková a Lucie Maňasová. Na fotce nejsou, ale do I.C chodí také Lenka Heidingerová, Daniela Chvojková, Marie Markovičová, Sára Markovičová a Daniel Novák. 

1. D Základní školy Máj II

ZŠ Máj II - 1.D

Opičí dráhu, na mrazíka nebo fotbal hrají při tělocviku školáci 1. D Základní školy Máj II. Na fotce jsou
s třídním učitelem Pavlem Pikousem v horní řadě zleva: Dominik Mondek, David Segeč, Kristián Baláž, Patrik Srnec, Ivan Cibuľa, Johan Jonáš Snopek a Roman Diviš. V dolní řadě jsou Lucie Průchová, Kateřina Růžičková, Valerie Roň, Karolína Čelková, Eliška Reháková, Eliška Bláhová, Ema Jílková, Gabriela Slivková a Amálie Polóni. Na fotce sice nejsou, ale do I.D chodí i Natálie Bandyová, Melisa Baždalić a Filip Zajíček. 

Autor: Klára Skálová

31.3.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Českokrumlovské zámecké medvědárium prodělává úpravy.
8

Medvědář chystá v životě zámeckých medvědů velikou změnu

Tipy Deníku

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

AUTOMIX.CZ

GALERIE: Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete

Kromě přepravy cestujících je auto od nepaměti využíváno k převozu nákladu. A jak dnes uvidíte, je tím myšleno doslova jakéhokoliv nákladu. Připravte se na bizarní přehlídku převážených věcí všeho druhu, kdy vás už nepřekvapí ani auto naložené v dalším autě.

OBRAZEM: Missky v Táboře běhají kolem Jordánu

Tábor – Deset finalistek charitativní soutěže krásy Miss Face Taťany Makarenko se v táborském hotelu Palcát připravuje na svůj galavečer, v němž se 30. září rozhodne, které čtyři dívky si odnesou korunku krásy.

Povodně 2002: O víkendu uklízeli dobrovolníci z celé země

Jižní Čechy – Druhá povodňová vlna byla hodně krutá. Odehrávaly se velké tragédie, lidé museli opustit své domovy, přicházelio majetek, o jistoty…

Strakonickou ulici zúžila oprava lávky na polovinu

České Budějovice - Strakonická ulice v Českých Budějovicích se pod lávkou v obchodní zóně zúžila na polovinu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení