VYBERTE SI REGION:
Vyberte si region

Autor: Lukáš Marek

Diskuse

vstup do diskuse žádný příspěvek
Společně do hor vyrážejí Jan Trávníček a Miroslava Jirková jako partneři.

Přes mrtvolu na vrchol nešli

dnes 12:58 1

Jižní Čechy - Sám o sobě tvrdí, že není horolezec, ale spíše kopcolezec. Jan Trávníček už přesto dokázal pokořit čtyři osmitisícové vrcholy. Naposledy do vysokých hor…

Major Melichar (Josef Langmiler, rodák ze Želče u Tábora) ostře kárá svého podřízeného Chmelaře (Ladislav Mrkvička).

Kluci z bronzu cvičili v píseckých kasárnách

dnes 16:00

Jižní Čechy . Spartakiáda, komunistickým režimem protežované hromadné cvičení všech generací s masivním vyvrcholením na mamutím stadionu na pražském Strahově, se plátna…

Srdíčka v různých podobách nechybějí na valentýnských aranžmá, která pro své zákazníky připravují v českobudějovickém Květinovém ateliéru Rozálie. S originalitou sobě vlastní tady ale květiny kombinují třeba i se sladkostmi.

Hitem je lilie s eukaliptem a karamelem

dnes 10:52

České Budějovice  - Klasika, tedy červená růže, vévodí přáním mužů, kteří v těchto dnech houfně vydají do květinářství pořídit voňavou pozornost své partnerce.

Viktor Vrábek se rodičům Markétě a Lukášovi narodil v budějovické nemocnici ve čtvrtek 23. 7. 2015 v 16.27 h. Vážil 3,74 kg a měřil 53 cm. Doma    v Českých Budějovicích se na něj těšili bráškové Richard, Dominik a Tobias.

Máme se čile k světu. Prohlédněte si miminka

dnes 08:56

České Budějovice /FOTOGALERIE/ - Díky vstřícnosti českobudějovické porodnice vám každou sobotu na našich stránkách přinášíme fotky nejmladších dětí, které se narodily v…

NA SNÍMKU je Velké náměstí v Písku (1917). Velká budova vlevo je zdejší soud, kde byl roku 1900 Leopold Hilsner podruhé odsouzen k smrti.

Hilsner byl odsouzen k smrti u píseckého soudu. Ve vězení strávil 18 let

dnes 06:41

Písek - Případ vraždy Anežky Hrůzové v Polné na Vysočině, který se dočkal televizního zpracování, budí i v dnešní době emoce. 

Copyright © VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.

Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., zakázáno.