Klíčové události války na Ukrajině, mapa invaze, počty uprchlíků
Ukrajinští vojáci v zákopech v Donbasu.

Vleklá bitva o Donbas: Kreml nehodlá ustoupit. Proč je pro něj region klíčový

Východní Ukrajinu zmítají v současnosti ty nejtvrdší boje. Ruské síly bombardují města s…
ON-LINE: Válka na Ukrajině vyhnala z domovů 12 milionů lidí, řekl Zelenskyj Lidé a válka Utekli před Putinem, teď nemají kam jít. V Česku chybí databáze míst pro běžence Postup bojů Při odklízení trosek průmyslové budovy v Mariupolu našli 70 mrtvých, uvádí úřady

Deník.cz Právě teď

Liga mistrů: Počtrnácté ji vyhráli fotbalisté Realu Madrid. Rekordmani soutěže porazili Liverpool 1:0 gólem Viniciuse Juniora.
Vítěz Grand Prix ČR na ploché dráze: V Praze na Markétě se jím stal slovenský jezdec Martin Vaculík. Šlo o třetí závod mistrovství světa.
Národní park Křivoklátsko: Proces vyhlášení má být zahájen v červnu.