K těm nejúspěšnějším patřila čtyřiadvacetiletá Eva Syslová z Brna, která zvítězila v závodě horských kol i ve smíšeném policejním kvadriatlonu. „Ve středu jsme jeli závod na horských kolech, který jsem vyhrála,“ prozrazuje sympatická Eva Syslová. Čtrnáctikilometrovou trasu kolem Hlincovy Hory urazila za 2 hodiny 9 minut 41 sekund.


„Reprezentuji Českou republiku i v silničním závodě, a jen o kousek mi teď unikla nominace na závody v Holandsku,“ pokračuje Syslová. „Na kole jezdím hlavně víkendech. Baví mě to, a jsem ráda za takovéhle zpestření,“ říká žena, která pracuje v Brně na obvodním oddělení Policie ČR.


Ve čtvrtek vyhrála ve smíšené kategorii i policejní kvadriatlon, který se skládal z jízdy na horském kole, kanoistiky, přespolním běhu a střelby na terč. „Měli jsme s kolegou celkový čas 2 hodiny 9 minut a 41 sekund,“ svěřila se udýchaná závodnice po závodě. Nejlepší dvojice mužů v jejich kategorii měla čas 1:55:47.„Byla jsem ve dvojici s kolegou ze západních Čech. Nějak jsme na sebe zbyli,“ usmívá se Eva Syslová a slibuje, že za rok přijede zase.