1/15

Sezona plesů začala, tady se tančí…

close Mediální ples v českobudějovickém Metropolu info Zdroj: Deník/Jaroslav Sýbek zoom_in Ilustrační foto.

Nové Hrady - V historických prostorách novohradského zámku na Českobudějovicku se odehraje v sobotu XVI. Zámecký ples. K tanci a poslechu bude vyhrávat kapela Jazzika, těšit se můžete na pohodovou atmosféru a a bohatou tombolu.
Začíná se v 19 h, za vstupné zaplatíte 300 Kč (s místem u stolu), 250 Kč je cena na stání.

Strakonice - Ples města Strakonice vypukne dnes v Domě kultury úderem 20. hodiny. Předtančení bude v režii taneční školy Astra Praha, o zábavu se postará orchestr Metroklub Big Band České Budějovice, jako host se představí mužské vokální kvinteto Hlasoplet.
Cena vstupenek je od 250 Kč. 

Třeboň - Městský ples Pětilisté růže začne dnes od 20 h v třeboňském společenském sále Besedy. K tanci a poslechu zahraje Klaret - Strážský výběr. Večer zpestří doprovodný program a předtančení. Chybět nebude tombola, chystá se i půlnoční překvapení a možná prý přijde i kouzelník.
Vstupenky pořídíte za 400 Kč.

Veselí nad Lužnicí - Kapela MP3 a DJ Daniel Dobiáš se budou starat o zábavu na 23. plese města Veselí nad Lužnicí, a to dnes od 20 h ve velkém sále kulturního domu. V programu figuruje předání Ceny města za rok 2022, vystoupení akrobatické skupiny Flyingboys Kolín, návštěvníci nepřijdou ani o tombolu či fotokoutek. Vstupné představuje 590 Kč.

Rychnov u Nových Hradů - Tradiční myslivecký ples přichystal myslivecký spolek v Rychnově u Nových Hradů. Ve společenském sále bude v sobotu od 20 h vítat návštěvníky Petříkovská muzika se zpěvákem Pavlem Heidingerem. A jaký by to byl myslivecký ples, kdyby na něm chyběla pestrá a bohatá tombola.
Vstupné 150 Kč.

Písek - Myslivecký ples, na němž budou hrát kapely Muzikanti z jižních Čech, RM band a Hastrmani, je připraven na sobotu od 20 h v kulturním domě v Písku. Těšit se můžete na bohatou zvěřinovou tombolu.

loading
arrow_left Předchozí
1/15
Další arrow_right