Už od 18. listopadu pro vás budou na českobudějovickém náměstí Přemysla Otakara II. připraveny stánky, vánoční vyhlídkové kolo a dětský kolotoč. Od 25. listopadu se přidá ledové kluziště a pak i vánoční dílna.

Vánoční vyhlídkové kolo
18.11. - 31. 12 (10.00 - 21.00 hodin)

Dětský kolotoč
18.11. - 31.12. (10.00-20.00 hodin)

close Takhle jsme si užívali advent v uplynulých letech… info Zdroj: Externí autor. zoom_in Takhle jsme si užívali advent v uplynulých letech…

Ledové kluziště kolem Samsonovy kašny
25.11 - 31.12. (10.00- 21.00 hodin)

Jižíškova vánoční dílna
2.12. - 23.12 (po - pá 14.00-18.00 hodin a so a ne 10.00 -18.00 hodin)

close Takhle jsme si užívali advent v uplynulých letech… info Zdroj: Externí autor. zoom_in Takhle jsme si užívali advent v uplynulých letech…

Živý kulturní program na pódiu od 25.11. do 23. 12.

25.11. pátek 

17:00 h Pavel Hořejš - Populární strakonický hudebník

20:00 h Stanislav Hložek - Ikona české populární hudby 80. let

26.11. sobota

14:00 h Divadlo Divoloď - Pohádka Červená karkulka

16:30 h Rozsvícení Vánočního stromu 

17:30 h Žestě200 - Vánoční koledy vystřižené z plechu

20:00 h Kapela Flám - Follrocková skupina

27.11. neděle 

14:00 h Témeř divadelní spolek - Pohádka - Na stříbrných horách a O krásné Jasněnce

16:00 h Hudební kroužek - Jihočeská kapela

18:00 h Black Tower - Českobudějovický taneční orchestr

29.11. úterý

17:00 h LIBA a spol. - Šanson - folk - popová kapela

20:00 h Kaplans Friends Blues Band - Tradiční bluesová kapela

30.11. středa

17:00 h Ondřej Kovář - Vánoční klavímí recitál

20:00 h Druhá míza - Česká country kapela 

1.12. čtvrtek 

17:00 h Čeledos - Muzikantské duo

20:00 h Jazzika - Jazzová a swingová kapela

2.12. pátek

17:00 h Dudlajda - Českobudějovická folklórní kapela

20:00 h Splektiv - Folk, rock i jazz

3.12. sobota

14:00 h  Divadlo Divoloď - Pohádka Dlouhý, Široký a Bystrozraký

16:00 h Kamilova srdcovka - Kapela s vlastním repertoárem

18:00 h Babyland - Alternative pop & rock band

20:00 h Hrajeto - Harmonikářské duo

4.12. neděle 

14:00 h Téměř divadelní spolek - Pohádka Nafrněná princezna a Děvet jednou ranou

16:00 h Šany - Česká písníkářka

18:00 Viera Svobodová - Vánoční recitál

5.12. pondělí 

17:45 Přílet Anděla 

6.12. úterý

17:00 h Janchi - Poprocková kapela 

20:00 h Anička Slováčková - Populární zpěvačka a herečka 

7.12. středa

16:00 h Doudleban - Národopisný folklórní soubor

18:00 h Česko zpívá koledy

20:00 h Two towers HULU jazz - Netradiční jazz a swing

8.12. čtvrtek

17:00 h Bonsai č. 3 - Česká folková skupina 

20:00 h Duo Evergreen

9.12. pátek

17:00 h Vránkovy koledy

18:00 h Andromeda - Dívčí folková kapela

20:00 h Kapela Bryčka - Free country music

10.12. sobota 

14:00 h Téměř divadelní spolek - Pohádka Zlatá husa a Modrý kahanec

16:00 h Ondřej Kovář - Vánoční klavírní recitál

18:00 h Muzikálové Divadlo Pikl z Hluboké

20:00 h Pergamen - Bluegrass country kapela

11.12. neděle 

14:00 h Hugo divadelní klub

16:00 h BuDus - Budějovická dudácká kapela

18:00 h Šumavská osmička - Jihočeská dechová kapela

13.12. úterý

17:00 h Veliký ZUŠ band - Skupina žáků z Piaristického náměstí

20:00 h Zuzana Benešová & Lukáš Randák

14.12. středa

17:00 h Sólo pro saxofon - Vánoční recitál Martina Vaverky

20:00 h Petra Černocká - Populární česká zpěvačka a herečka

15.12. čtvrtek

17:00 h Leťáci - Kapela s mixem lidových písní

20:00 h Dědek band - Tradiční bluesové písně

16.12. pátek

17:00 h Melodikum - Českobudějovická kapela s mixem hitů

20:00 h Poutníci - Česká bluegrassová skupina

17.12. sobota

14:00 h Hugo divadelní klub - Pohádka Klaunské Vánoce 

16:00 h Úsvit a Úsvitáček - Dětský folklomí soubor

18:00 h William - Českobudějovická rock-popovákapela

20:00 h Couple Of Sounds - Originální spojení mladých muzikantů

18.12. neděle 

14:00 h Pohádka Kejklířské představení - Kejklíř Slávek

16:00 h Rozhlasový swingový orchestr - pod vedením Josefa Krejčíka

18:00 h Liný kvartet - Českobudějovický radio

20.12. úterý

14:00 h Rakouský pěvecký sbor z Freistadtu

17:00 h DuoDos - Českobudějovické duo

20:00 h Nezmaři - Legendární kapela trampských písní

21.12. středa

17:00 h Bedrník - Jihočeská dudácká kapela 

20:00 h Kapela Kamelot Tribute - 1. oficiální Kamelot trubite v ČR

22.12. čtvrtek

17:00 h Jižani - Tradiční jihočeská dechovka

20:00 h Želiboys - Českobudějovická folková kapela

23.12. pátek

17:00 h Ilona Špirochová s kapelou - Poselství Vánoc

20:00 h Dudlajda - Českobudějovická folklórní kapela