Velkého úspěchu dosáhl reprezentant naší školy Adam Ševčík, žák 3. ročníku oboru mechanik elektrotechnik, a žák SOU Hubálov u Mnichova Hradiště Adam Šnajdr. Společně obsadili první místo a svým výkonem dokázali, že si výhru skutečně zaslouží.

Gratulujeme také Vojtěchu Obrdlíkovi, žáku 2. ročníku oboru elektrikář za reprezentaci naší školy a umístění na 5. místě. 

Zvlněný asfalt číhá na řidiče v Branišovské ulici v Českých Budějovicích.
V Budějovicích se řidiči nebezpečně zhoupnou, problém číhá v Branišovské

Cílem organizátorů této soutěže, Střední odborné školy a Středního odborného učiliště Sušice a generálního partnera Systherm s. r. o., bylo vytvořit pro soutěžící pracovní podmínky a situace vycházející z praxe a ukázat výhody spolupráce profesních týmů různých oborů. Teoretické testy ověřily znalosti žáků z daného oboru. Záměrem praktické soutěžní části bylo propojení dvou oborů elektrikář/instalatér, které vyzkoušelo nejen dovednosti a zkušenosti žáků, ale i schopnost navzájem společně komunikovat a spolupracovat.

Děkujeme našim soutěžícím žákům a jejich učitelům za vzornou přípravu. Přejeme hodně úspěchů ve školním a profesním životě.

Radek Lenemajer, SOŠE, COP Hluboká nad Vltavou

Děkujeme čtenáři za příspěvek.