Sobotní program Vodňanských rybářských dnů: 

SOKOLSKÁ LOUKA

6.00 – 12.00 Český rybářský svaz: rybářské závody o týdenní pobyt v Norsku na ostrově Smola, startovné 200/100Kč, otevřeno i nečlenům RS

 

FAKULTA RYBÁŘSTVÍ A OCHRANY VOD JIHOČESKÉ UNIVERZITY

9.00 – 14.00 Den otevřených dveří: Prohlídky vybraných laboratoří, rybí líhně, rybochovných recirkulačních systémů i některých chovaných druhů ryb.

Hlavní budova FROV JU – Zátiší 728/II

Genetické rybářské centrum (líheň) – Nad Velkou Podvinicí 1337

Experimentální rybochovné pracoviště a pokusnictví – Rechle 1336

 

STŘEDNÍ RYBÁŘSKÁ  ŠKOLA A VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA VODNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ  A EKOLOGIE VODŇANY

8.00 – 15.00 Den otevřených dveří: Prohlídky akvárií, zahradního jezírka a školního muzea, prohlídky laboratoří, odborných učeben a rybochovného objektu na školním pokusnictví. Součástí programu jsou ukázky rybolovné techniky a soutěže pro děti.

Hlavní budova SRŠ a VOŠ VHE Vodňany – Zátiší 480

Školní pokusnictví – Rechle 311

 

FAKULTA RYBÁŘSTVÍ A OCHRANY VOD JIHOČESKÉ UNIVERZITY/MEVPIS

9.00 – 16.00 Objevárium: Interaktivní výstava pro malé i větší. Návštěvníci se promění v badatele a vyzkouší si s pomocí lektorů nejrůznější fyzikální experimenty a tvořivé aktivity. 

Výtvarné workshopy: vyzkoušejte si tvorbu graffiti a vytvořte s námi sochu megaúhoře

 

DĚKANSKÝ KOSTEL NAROZENÍ PANNY MARIE VODŇANY

9.00 – 15.00 Den otevřených dveří  kostelní věže

 

NÁMĚSTÍ SVOBODY

8.00 – 16.00 trhy

8.45 – 9.00 Bratři v tricku: žonglérské vystoupení 

9.00 – 9.15 Slavnostní zahájení

9.15 – 9.45 DDM Vodňany: taneční vystoupení 

10.00 – 11.00 ZUŠ Vodňany: taneční a hudební vystoupení 

11.15 – 12.15 Nic moc

13.00 – 14.00 Petr Bende and Band a sbor ZUŠ Vodňany pod vedením R. Rédlové 

14.15 – 15.15 Marná snaha 

15.30 – 16.30 Eliška Kotlínová 

17.30 – 18.30 Jaroslav Uhlíř s kapelou 

19.00 – 20.00 Zčistajasna 

21.00 – 22.00 Jelen 

22.20 závěrečný ohňostroj 

 

KOUPALIŠTĚ ŠKORNA

9.00 – 18.00 odpočinková zóna

10.00 – 14.00 Bude cirkus, workshop vzdušné akrobacie

16.30 – 17.30 Bratři v tricku: Plovárna, nový cirkus

 

KULTURNÍ DŮM

15.00 – 15.30 Prácheňáček, folklórní soubor

15.30 – 16.30 Temelínka, dechovka

16.30 – 17.00 Prácheňáček, folklórní soubor

17.00 – 18.00 Vodňanská kapela, dechovka

 

BLANICE MUSIC FEST

14.00 – 18.00 integrovaný záchranný systém – prezentace pro rodiny s dětmi

14.00 –  15.00 soubor Rodiče a přátelé MŠ Lidická Strakonice – Princ Bajaja, loutková pohádka

14.00 – 18.00 malování na obličej a dočasné airbrush tetování s Janou Krejčí

16.00 – 18.00 dětská diskotéka s Martinem Hovorkou 

19.00 – 19.45 BLAMAGE 

20.15 – 21.15 STEEL ENGRAVED

21.45 – 22.45 Jiří Schelinger TRIBUTE Mladen Djelmo

23.15 – 00.15 TLUSTÁ BERTA 

00.15 – 03.00 After party s Martinem Hovorkou

Za organizátory Michala Piskačová a Lucie Hasilová