Nejblíže byla svým tipem třiačtyřicetiletá Jana Vršková z Týna nad Vltavou, která vyhrála novou škodovku.

Proč jste se rozhodla přijít na Den s Deníkem v Týně?
Řekl mi o tom kolega z práce, že jde s manželkou soutěžit o vůz. Ale já jsem vůbec nepočítala s tím, že někam vhodím lístek a hlavně, že to takto dopadne.

Kolik jste tipovala, že v bedýnce skončí lístků?
Zhruba tak přes tři tisíce, ale přesně už nevím. Jen vím, že mužský dávali hodně, a tak jsem prohlédla náměstí a něčím jsem to vynásobila.


Máte auto v rodině?
Auto máme asi tak čtyři roky, je to renault. A další auto se hodí vždycky, ale já v první řadě, až si do nového auta sednu, tak mám tady na Temelíně, kde pracuji, zamluvené výletní jízdy vyhraným vozem. Musím svézt všechny kolegy.

Jak jste zareagovala, když jste se dozvěděla o výhře?
Absolutně jsem tomu nevěřila. Bylo to už dlouho od Dne s Deníkem, takže se přiznám, že jsem na soutěž zapomněla. Pak jsem si oběhla patro v práci a trochu si zajásala. Rodině jsem oslavu slíbila až bude auto skutečně moje.

Jezdíte autem často?
Pracovně jezdím hodně a doma jezdíme na dovolené a po okolí.

Hodně lidí tvrdí, že nikdy nic nevyhráli a pak najednou dostanou auto. Je to i váš případ?
Jednou jsem někde vyhrála skleničku. Ale já se do podobných soutěží moc nezapojuji, takže moje výhra je úplná náhoda. Do této soutěže mě uvrtal můj kolega, který má teď na mě trochu vztek, ale takový ten zdravý vztek. Takže jeho povozím jako prvního.


Nový vůz Škoda Fabia se pokusilo vyhrát 2500 čtenářů, 2331 platných kupónů postoupilo do finále. Majitelem auta se podle podmínek měl stát ten, kdo tipne počet platných kupónů a bude mít nejbližší odhad. Tím se se svým šťastným číslem 2343 stala Jana Vršková.