Slavnostní pásku přestřihl Ing. Jaroslav Froulík, generální ředitel spotřebního družstva Jednota České Budějovice, a nově přestavěná a zmodernizovaná prodejna Trefa uvítala své první zákazníky.

Vstup do nové prodejny Trefa Suché Vrbné.O zábavu pro malé i velké se od rána až do odpoledne staral klaun Hugo. Děti se mohly těšit z veselých balónků a drobných dárků, a společně se svými rodiči a kamarády z přichystaných ochutnávek na prodejní ploše.

Věrní zákazníci budou moci získat dárky za své nákupy na zákaznickou kartu. A jako bonus a poděkování je pro věrné zákazníky od 3. 12. do 9. 12. 2014 přichystaná speciální akce za nákupy v podobě připsání dvojnásobného počtu bodů na věrnostní kartě zákaznického klubu.

Rekonstrukci prodejny s efektní in store komunikací, s novým regálovým vybavením, novou mrazicí a chladicí technikou a moderním osvětlením ocenili již první zákazníci.

„Po přestavbě a modernizaci prodejních prostor a logistického zázemí je to další vstřícný krok k intenzívnější podpoře jihočeských producentů a výrobců potravin. V našich prodejnách Trefa se specializujeme na prodej regionálních potravin, takže v suchovrbenské Trefě najdete například pečivo od osmi pekařů z jižních Čech. Stejně tak jsou tu uzeniny od jihočeských výrobců nebo 
Vltavotýnské lahůdky. Máme zde nabídku čerstvého výsekového masa od regionálního výrobce MASO UZENINY PÍSEK," říká Helena Šímová, manažerka prodejen Trefa SD Jednota Č. Budějovice.

„V prodejnách Trefa si nejvíce zakládáme na spokojených zákaznících, kteří se rádi vracejí pro kvalitní, chutné a čerstvé potraviny od místních firem," dodává Helena Šímová.