„Hráli jsme proti dobrému soupeři, ale nakonec jsme zápas zvládli a máme tři body,“ vyzdvihl pro Domažlický deník bývalý prvoligový bek Václav Procházka, dle něhož výhra nad béčkem Dynama je povzbuzením před rozhodujícím víkendovým zápasem s prvním béčkem Slavie. „Nad Budějovicemi jsme chtěli vyhrát, abychom udrželi ztrátu tří bodů na béčko Slavie a měli jsme šanci rvát se do posledního zápasu o postup do druhé ligy,“ dodal.

Výkon svého týmu ocenil i trenér vítězů Pavel Horváth: „Fanoušci viděli velmi dobré utkání, troufnu si říct nadstandardní. Dvěma rychlými góly jsme se trochu uspokojili, inkasovali a pustili Budějovice do zápasu. S výkonem mužstva a se třemi body jsem ale spokojen.“

Úroveň utkání chválil také trenér mladíků Dynama. „Sice jsme prohráli, až na výsledek ale přesto musím utkání hodnotit pozitivně, podali jsme možná nejlepší výkon sezony,“ nešetřil Dušan Žmolík chválou. „Mrzí mě, že jsme na začátku utkání po dvou chybách dostali dva góly. Do zápasu jsme se sice po Práškově gólu záhy vrátili, bohužel pak jsme žádnou z dalších příležitostí už proměnit nedokázali,“ litoval Žmolík.

Branky: 8. Zajíček, 15. Fillo – 16. Prášek, ŽK 1:2 (Dvořák – P. Zíka, Faltus), 300 diváků, rozhodčí Švagr – Doubrava, Ježek, Dynamo B: Valenta – Němeček, Novák, Faltus (78. Pařízek), Šimoník (72. Sladký) – Malecha, Hák, P. Zíka – Polanský, Prášek, Gantogtokh (46. Mašek).Písek – Hostouň 2:2 (2:1), Koreš, Bartizal – Etermike 2.Táborsko B – Slavia B 0:2 (0:1), Toula, Trédl.

Písek – Hostouň 2:2 (2:1), Koreš, Bartizal – Etermike 2.

Táborsko B – Slavia B 0:2 (0:1), Toula, Trédl.