Písečtí se tentokrát nemohli spolehnout na tradiční oporu mezi tyčemi Satrapu. Pro mladého Lukeše to tak byl velice těžký křest ohněm. „Domácí celek byl neskutečně efektivní. Co vystřelili na bránu, to jim tam zkrátka padlo. My jim svými chybami, mnohdy i fatálními, nabídli poločasové vedení o čtyři branky. Za takového stavu již prakticky není žádná šance se zápasem něco udělat. Zvláště, když domácí hráli v takové pohodě, ke které jsme jim však výkonem pomohli i my sami,“ shrnul nepříjemný debakl písecký trenér Milan Nousek.

Hned pět banek nastřílel přeštický Daniel Černý, to se v této soutěži jen tak nevidí. „Navíc ten kluk byl na hřišti naprosto nenápadný, ale v pravou chvíli byl vždy na správném místě. Vždy se někam postavil, míč ho našel a on to uklidil do brány. Žádné těžké situace. Vše jsme mu umožnili naší laxností,“ uvedl k pětibrankovému střelci domácích písecký lodivod.

Písečtí fotbalisté si ze Soběslavi odvezli porážku 0:3. Ilustrační foto.
Porážka 0:3 se nedá akceptovat, zlobil se po utkání MOL cupu trenér Nousek

Hned po zápase nebylo jednoduché popsat pocity hráčů i realizačního týmu. Vše je třeba si nechat projít hlavou a divokou porážku následně v klidu probrat. „Vše je moc čerstvé. Ale nezvládli jsme středeční pohár, nezvládli jsme ani mistrák v Přešticích. Je zde plno otazníků, které musíme vyřešit. V pondělí si vše vyhodnotíme a uvidíme, zda nastanou nějaké změny. Je třeba nyní mančaft nachystat na páteční večerní zápas, kdy hostíme Slavii Karlovy Vary,“ doplnil Milan Nousek.

ROBSTAV Přeštice – FC Písek 7:2 (4:0)
Branky: 6., 8., 33., 35. a 65. Černý, 83. (PK) Hradecký, 85. Popovič – 77. Kalousek, 80. Malý. ŽK: 0:1 (Běloušek). ČK: 1:0 (88. Švihořík). Diváci: 178. Rozhodčí: Baum – Nedvěd, Kyncl.
Sestava Písku: Lukeš – Vokurka (46. Novák), Běloušek, Němeček, Kotrba (46. Malý) – Vlček, Jansa (61. Belej) – Kalousek, Koreš, Voráček (61. Stejskal) – Bicenc.


Načítám tabulku ...