„Šli jsme brzy do vedení, když po rychlém Bečvářově brejku skóroval do prázdné brány Matěj Mršič, jenž byl pro naši hru velkým přínosem,“ vyzdvihl trenér Jindřich Tichai výkon chorvatského pendla z prvoligového áčka, jenž měl prsty ve všech gólech, které béčko Dynama v Mýtě nastřílelo.

„Krátce po Mršičově gólu Bečvář po spolupráci s Vítovcem dal na 2:0. Oběma je devatenáct let, máme hodně mladé mužstvo a musím říct, že s výkony těch mladých kluků panuje spokojenost,“ pochvaloval si Tichai a dodal, že zdařilou první půli zakončil jeho hrající asistent Jiří Kladrubský gólem z penalty, nařízené po faulu právě na Mršice, po jehož ukázkové kombinaci s Maškem po půli pečetil Vítovec na 4:0.

„Rozhodnuto o naší hladké výhře ale bylo už do přestávky, soupeře jsme v první půli pustili do jediné šance, která ani šancí nebyla, spíš takovým malým náznakem. Po změně stran už jsme přece jen trochu polevili, celkově ale spokojenost převládala,“ podtrhl Tichai. „Minule jsme dali Chebu pět gólů, teď Mýtu čtyři. Je znát, že jsme na proměňování brankových příležitostí zapracovali,“ uzavřel kouč béčka Dynama.