Táborsko se netají ambicí postoupit do I. ligy. Ne letos, možná ne příští rok, ale podle vedení klubu do pěti let. A trenér Nádvorník si myslí, že to bude ještě o dost dřív. Jediný jihočeský klub ve Fortuna národní lize vstoupil do soutěže skvěle. Čtyři zápasy vyhrál, je v čele tabulky, inkasoval jen jednou. V sobotu od Brna. Zápas rozhodla velmi podařená akce Petra Plachého v 79. minutě. "Nejdřív jsem se podíval, chtěl jsem nahrávat," popisoval hrdina víkendového zápasu. "Zdálo se mi, že jsem strašně blízko. Viděl jsem to jen periferně, tak jsem to zkusil a padlo to tam. Jsem za to strašně rád."

Hokejový Motor představil nové dresy
Viděli jsme nové dresy Motoru. Máme je na videu. Líbí se vám?

Táborsko odehrálo zápas takticky výborně. Pohled do tabulky je pro příznivce tohoto klubu velmi sympatický. Klub z jihu Čech je první, skóre je impozantní: 7:1. Po středečním pohárovém utkání v Klatovech pojede Silon Táborsko v neděli do Jihlavy.

Bitvu s Brnem na hřišti doprovázely i souboje na tribuně. Táborští fanoušci se rychle naučili kupovat vstupenky online, Systém funguje výborně. Doma si vyberete, kde chcete sedět, zakřížkujete si přímo místo a pomocí QR kódu proběhnete vstupní branou bez zdržování. Nemusíte do fronty u pokladny, máte předem zajištěnou pozici v hledišti. V Táboře ale, kdo si zaplatí a vybere si na tribuně místo, má smůlu. Většinou na jeho sedačce už sedí někdo jiný. A bez lístku. "U vchodu mi řekli, že si můžu sednout, kam chci," hájil se poněkud neomaleně fanoušek, který se rozhodl, že se z konkrétního místa, na které si ale vstupenku koupil někdo jiný, prostě nehne. Takových případů bylo v sobotu před zápasem víc. Fanoušci se začali na jinak velmi útulné tribuně u Jordánu zbytečně postrkovat a slovně pošťuchovat ještě před výkopem. Zdravě ambiciózní klub, a jeho fanoušci, pokud to opravdu myslí s postupem mezi českou fotbalovou elitu vážně, má určitě ještě na čem pracovat.


Načítám tabulku ...