Do zápasu druhého se třetím týmem tabulky vstoupili domácí výborně a díky klasické spolupráci nahrávajícího Kladrubského a hlavičkáře Ledeckého už od 11. minuty vedli 1:0.

Osm minut nato bylo Dynamo blízkoé druhé brance, když Kovaľ obešel i gólmana Ottmara, míč ale jeden z beku stačil tečovat na roh.

S ofenzivními choutkami ale na jih Čech dorazili i fotbalisté Hradce, jejich vyrovnávací gól přesto přišel hodně nečekaně, když obrana Dynama nezachytila Urmův centr a Kopečného hlavičku.

Radost hostí ale měla jepičí život, neboť hned po rozehrání utekl Ledecký a přesným padáčkem si vychutnal Ottmara v bráně – 2:1.

Ve druhé půli začali aktivněji hosté, kteří vysunuli svůj presink hodně dopředu a byli i častěji u míče, zatímco domácí se v této fázi střetnutí snažili spíše o brejky.

Po jednom z nich v 67. minutě Kladrubský kopal roh a Ledecký – kdo také jiný! – završil hattrick a dal hlavou třetí gól Dynama.
Ani za tohoto stavu hosté zápas nevzdali a dál se snažili s výsledkem něco udělat, ale obrana Dynama pracovala včera spolehlivě.

Dynamo ČB - Hradec Králové 3:1 (2:1)

Branky: 11., 32. a 67. Ledecký – 31. Kopečný.
ŽK: Havelka, Javorek – Černý.
Diváci: 1432,
Rozhodčí: Julínek – Pospíšil, Podaný.

Dynamo: Staněk – Kladrubský, Havel, Novák, Helešic – Havelka, Javorek – Kovaľ (78. Špíchal), Grajciar (46. Čavoš), Mršić – Ledecký (87. Táborský).
Hradec Králové: Ottmar – Kopečný, Pokorný, Martinec, Plašil – Janoušek – Martan (57. Kvída), Černý, Durdevič, Urma (87. Kadlec) – Vorobkjev (57. Miker).

Ve III. lize hraje Písek doma s Vyšehradem už v sobotu od 10.15 hodin.