FC MAS Táborsko - FK Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)

Branky: 19. Tijani. Rozhodčí: Hanousek – Šimáček, Novák. ŽK: 0:2 (37. Osmančík, 84. Kopičár). Diváků: 569.
Táborsko: Zadražil – Plachý, Navrátil, Mezera, Tusjak – Holiš, Javorek – Vozihnoj (64. Šplíchal), Krch (64. Liepa), Kosek (74. Mach) – Tijani (84. Thioub).
Viktoria Žižkov: Myška – Súkenník, Gabriel, Žežulka (46. Aggoun), Jankovský (75. Nabijev) – Osmančík, Kopičár, Sixta (82. Richter), Reteno (46. Muleme) – Vandas, Voltr (46. Novák).

Utkání, které vložilo do svého fondu už jen tříbodovou odměnu a sportovní čest a o nic víc v něm nešlo, padl jen jediný gól, a to už v 19. minutě do sítě mladičkého žižkovského brankáře Myšky. Předcházel mu rohový kop, po kterém sice Vozihnojova hlavička orazítkovala břevno, ale pohotový Tijany dorazil míč do sítě – 1:0. Pro vytáhlého forvarda to byla devátá sezonní trefa do černého. Ještě před ním se mohl mezi střelce zapsat Holiš, který vzal zakončení brejku na sebe, ale minul branku. Domácí měli i další příležitosti, ale skóre už se neměnilo. Viktoriáni se ocitli nejblíže vyrovnání v nastavení první půle, ale táhlou střelu Súkenníka vytěsnil brankář Zadražil na tyč.

Ani po přestávce se domácím hráčům nepodařilo přidat gólovou pojistku, a protože fotbalisté ze Žižkova nesložili zbraně a místy byli i lepším týmem, zůstali Táborští do poslední chvíle v nejistotě.

Vysněné šesté místo už zůstane pro celek od Jordánu zapovězené, byť ho v sobotu čeká ještě jeden zápas. Aktuálně osmý tým tabulky pojede svou pozici obhajovat na hřiště postupující Zbrojovky Brno.