Hodnocení zápasu očima trenéra Miloslava Brožka už jsme v Deníku přinesli, dnes tudíž pohled trenéra pražské Dukly Romana Skuhravého: „Přáli jsme si vítěznou tečku za podzimem, kluci si ji zasloužili.,“ uvedl kouč Dukly pro klubový web a dodal, že kvůli větru to nebylo jednoduché utkání. „My ve všech střetnutích, které jsme na podzim odehráli, byli sami sobě největším soupeřem. To se potvrdilo i tady. První poločas byl z naší strany sebevědomý, odvážný, měli jsme silnou kombinaci. Ve druhé půli jsme se báli o výsledek a neproměnili tutovky. Ale na druhou stranu mě těší, že jsem viděl kompaktní defenzivu. Mužstvo je zdravé a snad se bude dál zlepšovat. Přál bych si, abychom zápasy v budoucnu uměli lépe kontrolovat než teď na podzim.

SPOKOJENÝ KRUNERT
V posledním střetnutí podzimní části II. ligy u Jordánu rozhodl už v 6. minutě o prohře fotbalistů domácího FC MAS Táborsko dvacetiletý záložník Dukly Praha Štěpán Krunert, jenž dorazil do sítě střelu Daniela Součka, kterou táborský brankář Slávik stačil jen vyrazit. Žádný jiný gól už v zápase nepadl, a tak si tři body vezla domů Dukla.

„Jasně, jsem rád, že jsem se trefil. Ale nejdůležitější jsou tři body, z toho mám největší radost,“ uvedl v rozhovoru pro web pražské Dukly střelec rozhodující branky.

Dle jeho mínění Dukla potvrdila v Táboře roli favorita a navázala tak na dobré výkony z minulých zápasů. Dle něj hlavně do přestávky byl jeho tým jasně lepší. „V prvním poločase jsme byli všude dřív, byli jsme rychlí na míči a dali gól. Ve druhé půli jsme trošku zmatkovali a nehráli tu hru, kterou chceme. Naštěstí jsme to vybojovali,“ řekl Krunert, pro něhož byl gól jeho první trefou v sezoně. „Poslední zápasy jsme se zvedli, hráli jsme víc týmově a bojovali jeden za druhého. Dle mě se to potvrdilo i teď,“ řekl urostlý mladík.

U Jordánu hrál v záloze, ale v sestavě se pro svoji vysokou postavu objevil i na hrotu. „Já osobně se nejlíp cítím ve středu zálohy,“ řekl a dodal, že vítězství v Táboře těší o to víc, že je v tomto roce poslední. „Špatné výsledky jsme hodili za hlavu a věříme, že na jaře půjdeme nahoru,“ uzavřel Krunert.