Středočeši vtrhli do soutěže velmi rázně a hned na úvod skolili na Hané ambiciózní Prostějov. Posílený domácí tým s někdejším hráčem Sparty a reprezentace Jiřím Jarošíkem u trenérského kormidla porazili 3:1 a naznačili, že se s nimi má v začínajícím boji o postup počítat.

Také trenér Táborska Miloslav Brožek vnímá Příbram v podstatě jako ligový tým. „Hráči Příbrami prošli ligou, mají zkušenosti a kvalitu. Musíme si dát pozor na velmi kvalitní středovou formaci Soldát, Zorvan, Petrák, Vávra. Do Příbrami jedeme s pokorou, ale chceme bodovat,“ odkryl smělé plány Miloslav Brožek.

Totéž odhodlání potvrdil v rozhovoru po utkání s Brnem stoper Roman Holiš. „Příbram je jedním z adeptů na postup, stejně jako Brno. My ale také nebudeme chtít hrát druhé housle, proto do Příbrami jedeme s pokorou, ovšem za vítězstvím,“ prohlásil.

Zápasem na půdě příbramského týmu pokračuje pekelné rozlosování, které hráče Táborska hned na úvod ligových bojů potkalo. Tři exligisty potká už v prvních pěti kolech. „Ano, všechny máme poměrně brzo, ale může to být výhoda. Soutěž se teprve rozjíždí. My musíme vytěžit na podzim maximum bodů, půjdeme od zápasu k zápasu a uvidíme,“ dodal trenér Jihočechů.

Jak se jeho týmu o sobotním podvečeru povede?


Načítám tabulku …