FC MAS Táborsko - FK Fotbal Třinec 3:0 (2:0)

Branky: 16. Provazník, 29. Matoušek, 83. Kopečný. ŽK: Tusjak, Holiš, Provazník, Matoušek, Boula – Bedecs, Ba. Diváků: 965. Rozhodčí: Dubravský – Mikeska, Pfeifer.

Táborsko: Pecháček – Navrátil, Tusjak, Holiš, Almeida (86. Rydval) – Plachý (86. Rafa), Icha, Boula (88. Drozd), Vozihnoj (65. Kopečný) – Matoušek, Provazník (65. Tijani).
Třinec: Hasalík – Hýbl, Bedecs, Ba, Habusta – Weber (70. Foltyn), Puchel (64. Kania), Šteinhübel, Omasta – Juřena, Petráň

„Zdraví Karolínky je hlavní věc,“ podtrhl před utkáním trenér Miloslav Brožek. „Hráči berou zápas vážně, těší se, jsou silní a chtějí vyhrát. Chtějí celou tu slávu podpořit dobrým výkonem,“ dodal kouč Táborska

A jeho svěřenci skutečně do zápasu vstoupili aktivně a už v 16. minutě dali první gól, když Tusjak zatáhl balon po levé straně a ukázkovým centrem našel Provazníka, na jehož ránu k tyči brankář Hasalík nedosáhl – 1:0. Táborsko dál mělo více ze hry a v závěru úvodní půlhodiny svou aktivitu korunovali druhým gólem, jehož autorem byl po samostatném úniku Matoušek2:0. Třinečtí se sice snažili držet krok, domácí ale byli daleko efektivnější a ze tří ran přímo na branku vstřelili dva góly – a to ještě ve 40. minutě Plachý po nádherném uvolnění a šikovné otočce trefil tyč Hasalíkovy brány.

Po změně stran hosté zvýšili úsilí, navíc na hřišti přibyla i nervozita. Postupem času domácí znovu získali kontrolu nad děním na trávníku. Slibnou příležitost přidat třetí gól měl v 57. minutě po Matouškově úniku Vozihnoj, pálil ale vedle tyčky do zámezí. Sedm minut před koncem se domácí dočkali, po Matouškově akci pečetil zcela zasloužené vítězství Táborska třetím gólem střídající Kopečný.