Jihočeši měli dobrý začátek. Ve 22. minutě přetavil tlak hostů ve vedoucí gól Mach a o čtyři minuty později vedlo Táborsko již 2:0 po vlastním gólu Halinského.

Jak dobře první poločas pro Táborsko začal, tak stejně nešťastně pro hosty skončil. Ve 36. minutě gólman Táborska Zadražil zasáhl při střele Svobody, na dorážku Solomona už ale nestačil. Pět minut před pauzou navíc Táborsko inkasovalo vyrovnávací gól. Rozhodčí Vágner zapískal proti hostům penaltu a Suchan ji s jistotou proměnil.

Ve druhém poločase už byla aktivnější Vlašim, která se vypracovala minimálně tři dobré příležitosti ke skórování, ani jednu z nich však neproměnila. Vzhledem k vedení 2:0 může Táborské ztráta bodů mrzet, ve druhém poločase ale měli Jihočeši i štěstí, když domácí trefili tyč.

FC Vlašim – Silon Táborsko 2:2 (2:2)

Branky: 36. Solomon, 40. Suchan (pen.) – 22. J. Mach, 26. Halinský (vlastní). Rozhodčí: Krejsa – Slavíček, Vyhnanovský. ŽK: 0:2 (Kone, Navrátil). Diváků: 418.

Vlašim: Vágner – Kulhánek, Halinský, Heppner, Lehoczki – Rigo, Suchan, Solomon (86. Janda), Zinhasović (66. Langhamer), Smejkal (61. Horský) – A. Svoboda (86. Toula). Trenér Hyský.

Táborsko: Zadražil – Kone, Mezera, Alexandr – Plachý, Kopřiva, Babacar, Tusjak, J. Mach (90. Navrátil) – Ledecký (78. Provazník, 90+4. Kosek), Varačka. Trenér Nádvorník.