Úvod zápasu patřil Dynamu, obrana Zbrojovky však odolávala a držela čisté konto i po sérii rohových kopů a standardních situací.

Jenže do čistých šancí se domácí hráči nedostávali a postupem času se hráči hostí začali osmělovat a během čtyř minut dvakrát udeřila. Ve 29. minutě zůstal Šumbera volný v rohu vápna a parádní střelou, kdy se míč od vzdálenější tyče odrazil sice ven z brány, ale od padajícího brankáře Staňka zapadl do sítě. Ve 33. minutě si Škoda ve vápně zasekl míč kolem Nováka a tvrdou střelou zvýšil na 0:2.

Dva slepené góly byly pro domácí hráče šokem, přesto ke konci prvního dějství Dynamo opět získalo vrch, povedenou ránu Wermkeho ale brankář Halousek konečky prstů ze šibenice vyškrábl a gólem neskončily ani dvě slibné možnosti, které těsně před půlí měl Ledecký.

Po změně stran si brankář hostí poradil se dvěma parádními pokusy Lukáše Provoda, ale v 55. min. se ale Jihočeši dočkali: Kladrubského roh Ledecký hlavou tečoval a Havel dorazil do sítě – 1:2.

A přišlo penaltové drama!

V 67. min. po faulu na Škodu kopal Magera penaltu a málem přerazil tyč, gól ale nedal. Tři minuty nato po Šuralově faulu na Ledeckého kopalo penaltu i Dynamo a Táborský nezaváhal – 2:2.

Tím ale zápas ještě zdaleka neskončil.

V 76. min. totiž kopal roh střídající Mrsič a Ledecký hlavičkou na zadní tyč velký obrat Dynama završil – 3:2!

Dynamo ČB - Brno 3:2 (0:2) - Branky: 55. Havel, 70. Táborský (11), 76. Ledecký – 29. Šumbera, 33. Škoda. ŽK: Helešic, Staněk– Růsek, Šural, Škoda. ČK: Šural (86.) Diváci: 4214. Rozhodčí: Orel – Blažej, Hock.

Dynamo: Staněk – Kladrubský, Havel, Novák, Helešic – Čavoš, Javorek – Martan (65. Mrsič), Provod, Wermke (46. Táborský) – Ledecký (89. Brandner).

Brno: Halouska – Sukup (73. Zikl), Krejčí, Šural, Eismann – Štepanovský (60. Přichystal), Bariš, Růsek, Šumbera – Škoda, Magera (76. Vintr).