Nemanice jsou beznadějně posledním celkem tabulky, vyhrály zatím jediný zápas. Přesto to favorit zápasu neměl zase tak úplně jednoduché. „Dostali jsme na začátku gól, nicméně fotbalová kvalita byla na naší straně. V rozmezí tří minut se nám podařilo skóre otočit a potom už jsme zápas kontrolovali. Vytvořili jsme si spoustu šancí a výsledek mohl být i vyšší,“ je Květoun přesvědčen.

Jak viděl sám úspěšný střelec svůj hattrick? „První gól jsem dal po přihrávce od spoluhráče od rohového praporku. Byl jsem v náběhu a poslal jsem míč vedle brankáře. Druhý jsem dával dorážkou po přímém kopu do prázdné branky a třetí byla prudká přihrávka, kterou si protihráč srazil do vlastní branky,“ popsal své tři góly.

Fotbalový zápas odehrál po dvou letech. „Pauzu jsem si dal z osobních i zdravotních důvodů. Chtěl jsem se ve svém životě věnovat také jiným věcem a navíc jsem měl potíže s kolenem, které mě při hře limitovaly,“ vysvětluje.

Volání o pomoc ze strany svého mateřského klubu však neodolal. „Po jarní dohrávce s Třeběticemi, kterou jsme prohráli vysoko 1:9, mi volal trenér, jestli bych neměl chuť si zahrát. Tak jsem kývl,“ říká ke svému návratu do černobílého dresu Lokomotivy, na kterou nedá dopustit. „Strávil jsem tady celou kariéru a Lokáda je klub mého srdce,“ zdůrazní.

Jestli naskočí i do dalších zápasů, ale jasno nemá. „Ještě uvidíme. Na nějaké pravidelné hraní to asi nebude, ale občas možná klukům pomoci půjdu,“ přemýšlí o své další fotbalové kariéře.

Zdroj: Deník


Načítám tabulku ...