Katovice – Jankov 2:1 (0:0). Branky: 60. V. Uher, 86. O. Kagui – 85. P. Dolejšek.

„Sice infarktový závěr, ale zápas jsme nakonec zvládli za tři body. Zasloužili jsme si stoprocentně vyhrát, mělo to být na začátku druhé půle o tři góly a mohl být klid. Zoubek byl sám před brankou a nedal, Tušerovi při střele chyběly centimetry. V úvodu druhé půle šek Uher sám na gólmana. Naštěstí se po hodině hry po akci Repy Uher trefil a šli jsme do vedení. Ale to byl signál pro hosty, kteří měli výbornou dvacetiminutovku. Když jsme se z toho vymanili, vyrobili jsme ve středu hřiště chybu, kterou soupeř potrestal. V tu chvíli jsem byl na infarkt. Naštěstí se hned po rozehrávce dostal ze strany před gólmana Kagui a vrátil nám vedení. Hosté to však nesložili a měli ještě jednu šanci na vyrovnání. Z deseti metrů to však napálili nad bránu. Pro diváky bylo posledních deset minut atraktivních, pro nás na lavičkách hrozných. V posledních třech zápasech jsme měli těžké soupeře a uhráli všech devět bodů. S podzimem můžeme být spokojeni,“ uvedl k utkání katovický trenér Roman Malý.

Sestava Katovic: Švehla – Hromíř, Hajdušek, Janoch, Chylík – Zoubek (88. Cibulka), Tušer, Kagui, Repa – Požárek (90. Michálek), Uher.

Blatná – Roudné 5:1 (3:1). 32. a 89. Mišiak, 19. Křivanec, 43. Čadek, 72. Šejvar – 11. Vlk.

„Po debaklu v Olešníku jsme chtěli doma urvat tři body, což se nám povedlo. I když jsme začali příšerně, snad už po pěti vteřinách měli hosté vyloženou šanci a asi se lekli víc než my, že ji nezakončili. Soupeř šel v dalším průběhu do vedení, ale od té doby jsme byli lepším týmem a hráli to, co jsme si řekli – průnikové přihrávky a centry za obranu. Díky tomu jsme do přestávky otočili na 3:1 a mohlo to být i lepší. Předváděli jsme dobrý fotbal. Ve druhé půli mělo Roudné problémy s gólmany, takže poslední půlhodinu musel dochytat hráč z pole. Potom už byl soupeř odevzdaný a my skóre navýšili. Zaslouženě jsme vyhráli,“ komentoval utkání asistent trenéra Blatné Roman Remeš.

Sestava Blatné: Chlanda – Machovský, Šejvar, Nový, Sýkora – Mišiak, Mikeš, Šilhavý (84. Petrášek), Křivanec (67. Jícha) – Čadek (61. Motyka), Míka (78. Peleška).

Želeč – Osek 3:2 (1:0). 30. M. Sokolt, 54. L. Prokeš, 77. (PK) D. Pavličko – 60. a 63. J. Říský.

„V úvodu utkání jsme měli takové dvě pološance, ale nebylo nám přáno. Naopak ve 30. minutě dali domácí vedoucí gól, když Kozlík vyrazil ránu před sebe, ale dorážka již skončila v síti. Nevyšel nám vstup do druhého poločasu a po necelých deseti minutách přidali domácí hlavou druhý gól. My se však rychle dostali do hry a po nahrávce Cardy přehodil Říský brankáře. Chvíli nato to vzal Říský přes půlku hřiště, prostřelil gólmana a bylo vyrovnáno. Byli jsme na tom v tu chvíli lépe, ale posadili jsme sami domácí zpět na koně. Carda ztratil v našem vápně míč, následně fauloval a z penalty dali domácí třetí gól. Přestože měla Želeč šance a nás podržel gólman Kozlík, na bod určitě bylo. Lávička nastřelil břevno a chvíli před koncem trefil Kroupa tyč. Škoda, bylo to remizové utkání a nám by bod hodně pomohl,“ komentoval utkání trenér Oseka Jaroslav Voříšek.
Sestava Oseka: Kozlík – Kuneš (25. Lávička), Carda, Krejčí, Benda – Čapek (46. Hosnedl), Blatský, Kroupa, Maroušek – Brabec, Říský.