Napříč všemi soutěžemi si nejlépe vedl Libor Dvořák ze Studené, který v I. B třídě sk. D zatížil konto soupeřů 38 góly, což je jistě úctyhodný počet. Jen o jedinou trefu méně si ve stejné soutěži ve sk. A připsal Aleš Prokop z Kamenného Újezdu. V nejkvalitnějším krajském přeboru si nejlépe počínal útočník vítězného Českého Krumlova David Růžička, který nastřílel 21 branek.

Přinášíme přehled střelců v jednotlivých krajských soutěžích mužů.

Krajský přebor

21 – David Růžička (Č. Krumlov), 17 – Jakub Toth (Olešník), Vladimír Dobal (Týn n. Vlt.), Tomáš Pecka (Prachatice), 15 – Jan Hoch (Osek), 14 – Marek Škrleta (Táborsko B), 13 – Karel Krejčí (Strakonice), David Lafata (Olešník), David Říský (Osek), Daniel Petřík (Čimelice).

I. A třída sk. A

25 – Viktor Kadlec (Roudné), 22 – Josef Kurali (Trh. Sviny), Petr Šteyer (Planá), 21 – Roman Žurek (Strunkovice), 19 – Matěj Štochl (Mirovice), 18 – Luděk Zborník (Semice), 15 – Jiří Šemro (Trh. Sviny), 14 – Petr Gutheis (Kaplice), Pavel Keclík, 13 – Marek Valach (oba Semice).

I. A třída sk. B

22 – Michal Brůžek (Kovářov), 21 – Pavel Hájek, 20 – Jiří Funda (ona Hluboká), 18 – Jan Beneš (Dačice), 17 – Tomáš Dubský (Čt. Dvory), 16 – Robin Štolba (Dačice), 15 – Libor Pechoč (Lišov), 14 – Lukáš Sedlák (Kovářov), 13 – Petr Kandl (Lišov).

I. B třída sk. A

37 – Aleš Prokop, 33 – Petr Dvořák (oba K. Újezd), 28 – Lukáš Wohlgemuth (Roudné B), 27 – Marek Urazil (D. Dvořiště), 22 – Dominik Fuciman (Zl. Koruna), 20 – Roman Štifter (D. Dvořiště), 18 – František Benhák (Boršov), 17 – Tadeáš Zeman (D. Dvořiště), 15 – Jan Šebelka (Zl. Koruna).

I. B třída sk. B

28 – Petr Baloušek (Strakonice B), 19 – Václav Cais (Husinec), David Janoušek (Sedlice), 18 – Filip Zitta (Vacov), 16 – Patrik Šebesta (Cehnice), 15 – Antonín Bujok (Vacov), Jan Hrach (Sousedovice), 14 – Michal Mahák (Lhenice), Martin Ráž, Karel Hanzlík (oba Bělčice).

I. B třída sk. C

25 – Jan Stoszek (Jistebnice), 24 – Tomáš Kukla (Ml. Vožice), 17 – Petr Klejna (Větrovy), František Řezáč (Hradiště), 16 – Zdeněk Šváb (Jistebnice), 15 – Volodymyr Bondarev (Chotoviny), Martin Tupý (Sepekov), 14 – Jaroslav Sedláček (Milevsko B), Pavel Horčička (Jistebnice), 13 – Miroslav Štěpán (Kluky).

I. B třída sk. D

38 – Libor Dvořák (Studená), 19 – Vojtěch Habr (Třebětice), 18 – Daniel Trmal (Suchdol), 17 – Jiří Havel (N. Bystřice), 16 – Lukáš Lenk (Olešnice), 15 – Tomáš Hindy (Neplachov), Patrik Raab (Olešnice), 14 – Ondřej Černoch (Suchdol), Martin Kelbler, 13 – David Kelbler (Oba Třebětice).