Blaník Strunkovice nad Blanicí - Malše Roudné 1:1 (0:0)

Branky: 61. Žurek - 92. Míka. Rozhodčí: Lepič – Frček, Mráz. ŽK: 3:1 (Kadlec, R. Žurek, Páník – Zíka). Diváků: 350.
Sestavy - Strunkovice: Vojtíšek – Brych (89. Pícha), Dvořák, Kadlec, Funda, J. Žurek, Pravda, Koloušek, R. Žurek, Hovorka, Páník.
Roudné: Havlíček – Goretki, Zachař, Šrámek (54. Wohlgemuth), P. Cepák, Vlk, D. Cepák, Kadlec, Vogl, Zíka (75. Pazourek 89. Červený), Míka.

Na I.A třídu až neskutečná návštěva. Fanoušci ze všech koutů kraje byli zvědavi, zda výsledek zápasu ještě zamotá boj o postup do krajského přeboru. V prvním poločase toho až tolik fotbalového neviděli. V tom druhém šli domácí do vedení tradičním střelcem Romanem Žurkem. Ten mohl v závěru výhru domácích pojistit, ale nedal. Naopak hosté v nastaveném čase rozhodli Míkou. Na čele tabulky se tak nic nezměnilo, protože remizovaly i Mirovice. Jen čtvrté Vodňany se kradmo přibližují.

"Do utkání jsme nastupovali s velkým respektem k soupeři, kterému se dařilo v přípravě. V prvním poločase jsme tahali za kratší konec, soupeř hru kontroloval, byl více na míči. Ve druhém poločase jsme hru vyrovnali a po individuální akci Romana Žurka se i ujali vedení. Škoda závěru zápasu. Místo, abychom z velké šance rozhodli, tak jsme inkasovali v nastaveném čase po rohu. Remíza je asi pro oba týmy spravedlivá, ale podle toho, jak se zápas vyvíjel, ji beru jako ztrátu," komentoval utkání strunkovický trenér Václav Beneš.

"Musím přiznat, že jsme do Strunkovic jeli vyhrát, ale podle průběhu ten bod bereme. Měli jsme dvě šance, neproměnili je a po špatném zajištění jsme inkasovali gól od Žurka. Nakonec je ten bod spravedlivý, vyplatilo se nám bojovat až do konce," komentoval utkání pro klubový web roudenský trenér Pavel Cepák.


Načítám tabulku ...